SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jabłczan Kreatyny czy kreatyna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11823

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3619
Tak się właśnie zastanawiam co brać ? Gram w piłeczkę nożną i coś bym zarzucił. Jadę teraz na thermo speedzie ale już kończe w zasadzie. Naczytałem się że l-karnityna to troszkę lipa... A chodzi mi też o coś co zwiększy wytrzymałość na meczu :)

--I am the One and Only--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106420
jesli nie chcesz zbędnych przyrostow wagowych(retencja) to jablczan

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2005-08-10 06:08:29
napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 31787 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232674
retencja to rowniez wyzsze prawdopodobienstwo 'spinania' co czasami jest niekomfortowe wiec stawiam na jablczan
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8462
ja tez zdecydowanie doradzam jablczan
napisał(a)
Biniu NUTRIFARM
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125936
jak kasa to TCM

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 6235 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 242650
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2643 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66107
lub ester, on tez nie powoduje retencji wody.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2345
No wiec dolacze sie do tematu mam zamiar kupic kreatyne.. tlyko zalezy mi na zodbyciu i sily i masy a juz wczensiej bralem monohydrat i poslzo w obydwie strony. Z tym, ze slyszalem, ze lepsze efekty sa po jablczanie tlyko neiwime jakie efekty :) gdzies [przeczytalem, ze sila i redukcja tluszczu po jablczanie a malo masy daje i na mase lepiej monohydrat. No wiec doradzcie mi co lepiej na mase(tak jak wspomnialem kreatyne bralem i efekty super kilka cwentymetrow w bicepsie w miesiac). No to chyba tyle:)Z gory dzieki za odpowiedz.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
e-lite co to znaczy spinania?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35012
Willams sam bylem pilkarzem i wiem o co Ci chodzi. Swego czasu napisalem do 20 sklepow z odzywkami...Dodam, ze odpowiedzi byly w wiekszosci takie same
W koncu poszedlem do pana, ktory polecil mi:
Carbo BX
L-glutamine Olimpu
TCM Olimpu
I powiem, ze efekty byly bardzo zadowalajace.
Jak masz wiecej pytan to pisz.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11813
Dieta + Trening to podstawa bez tego Suplementy włóż sobie w dupe...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINERY - ZESTAWIENIE

Następny temat

GLUKOZA ile do kreatyny?

Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jaki chrzan najzdrowszy? Trójbój - czym jest? Urodziny Kasi Dmochewicz Czy kobiety powinny trenować ramiona? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi? Jaki budyń wybrać?