SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jabłaczan, monohydrat i ester jak połączyć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509
Witam!
Chciałbym zakupić kreatynę najlepiej 3 rożne frakcje. zastanawiam się jak je łączyć, czy np. jabłonczan rano, ester przed treningiem mono po treningu czy lepiej 1/3 dawki każdego o wszystkich porach.
Drugie moje pytanie to jakiej firmy wybrać odzywki, mam jakiś sentyment do olimpa, ale ostanio sprzedawca przysłał mi katalog biogenixa i powiem ze ceny są zachęcające
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509
Mógłbyś mi opisać mniej więcej jaka jest miedzy nimi różnica, może xplode creatine i xplode aakg z olimpu, może na następnym cyklu dorzucę glutaminę i bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kup sobie mix jak tak bardzo chcesz rozne rodzaje i z glowy
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Xplode-opis3554.html

a nie jakieś dziwne kombinacje robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w Olimp Creatine Xplode .

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509
Też o niej myślałem, chyba na nią postawie ewentualnie na universala tylko nie wiem który był booster przed-treningowy a który stack ( storm i shock therapy). A propo czegoś przed trening co myślcie o zwykłym aakg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze być aakg
storm to stak
powinieneś to wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509
A czy kreatynę trzeba brać na pusty żołądek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Możesz i po posiłku, bierz jak Ci lepiej.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a czemu chcesz te 3, rozne formy??? i czemu to ma niby sluzyc?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509
Nie wiem tak jakoś to sobie wymyśliłem nudząc się w przerwie miedzy seriami:D ale chyba lepiej jeśli jest kilka form, w końcu bez powodu skatów nie robią;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kreta to kreta. i tak wszystko sie sprowadza do michy i treningu. i wcale niekoniecznie wiele form bedzie lepsze niz pojedyncza

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509
No dieta oczywiście jest, trening ot tego tygodia po tygodniowej przerwie wprowadziłem FBW wcześniej każda partie ćwiczyłem raz w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac

Następny temat

Cykl jabłczan

WHEY premium