SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Redukcja na Clenburexin 2 i Lipo(X)PACK Z-

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
mam takie pytanie. mianowicie jak wyciskasz na sownicy glowa w dol to w jakim chwycie? i na ktore miesnie klatki robisz to cw? (dol i zewn str klatki czy dol i wewn str klatki?)

sorki za odbiegniecie od tematu.

pozdrawiam

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Mi nie chodzi o odtłuszczenie tylko o odwodnienie a raczej wywalenie wody z pod skóry a tutaj przeroby mleczne przeszkadzają

A i co dodam jeszcze do Antykatabolików :

A no HMB.





Dzień Treningowy:
Rano: 1 gram
Przed Treningiem: 1 gram
Po Treningu: 1 gram
Na Noc : 1 gram

Dzień Nietreningowy:
Rano: 1 gram
Popołudniu: 1 gram
Na Noc: 1 gram

Nie mówię, że zamieni tłuszcz w mięśnie, nie mówię że zastąpi białko.
Ale jako kolejny z antykatabolików będzie u Mnie.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-06-30 17:27:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
DamianCsz - Damian - to ćwiczenie robię na klatkę - Mięsień Piersiowy jest podzielony na 2 części górną i środkowo-dolną, jako tako samego dolnego nie ma.

Z tym, że atakowany pod różnym kątem lepiej się rozwija - chodzi tutaj o ławkę płaską i sos w dół.
Ćwiczenia na skos do góry rozwijają górna partię mięśni piersiowych.

Co do chwytu jest on tak jak przy zwykłym wyciskaniu
Co do uchwytu przy mniejszym ciężarze stosuje tzw, małpi chwyt, przy większym już normalny, (kiedyś miałem zdarzenie 105 albo 110 kg , kiedy mi "kolega" podawał na małpim chwycie i zakręcił sztangą która zjechała mi na dół dłoni a one automatycznie się wygięły puszczając sztangę, fart w niefarcie że miałem bardzo napięte mięśnie klatki i sztanga się odbiła a potem ją złapałem.
Niestety nie odbyło się bez pobytu na pogotowiu , prześwietleń , badań i paru godzin straconych.
Później miałem małe bóle w klatce i poobijany trochę ale nic nie pękło).

Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, że gdy miałem wypadek samochodowy a to było gdzies koo roku później, to Panie z recepcji mnie poznały " o Pan o Sztangi" ehehh.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-06-30 17:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
czyli generalnie to cwiczenie jest na srodkowo-dolna czesc klatki :) a jak oceniasz jego efektywnosc podczas teningu a raczej mowiac potocznie jak wchodzi Ci to cwiczenie?

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Jabi przestan ciupe robic i zacznij w koszulce trenowac, bo sie panie na treningu skupic nie moga

A tak na powaznie to moze warto jakis diuretyk wprowadzic, skoro tyle wody zalega, czytalem tu na forum jak i gdzies w MD ze jest paru startujacych, ktorzy uzywaja. Forma git ostatni raz to mowie bo sie powtarzam to co mi sie podoba i zawsze robi na mnie wrazenie to twoj kaptur fajnie go widac wiec z dedykacja dla mnie FOTY PLECOW dawaj i na filmikach wiecej plegar luzem pokazuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
JAbi rozumiem,że na wodzie białko z proszku mieszasz?Ja jak zbijam wagę tak robię i po treningu bezpośrednio rozgałęzniki a po chwili na prysznic obalam wcześniej przygotowaną 100%whey protein.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Ja dorzucam czasem do jogutru naturalnego-traktuję z owsem jak posiłek i orzechami.Na tłuczeniu wagi do dołu ma się rozumieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli chodzi o wywalenie wody, i zabawę produktami zywnosciowymi to ciekawe wlasciwosci wykazuje ... pietruszka:

Diuretic effect and mechanism of action of parsley.

Kreydiyyeh SI, Usta J.

Department of Biology, Faculty of Arts and Sciences, American University of Beirut, Beirut, Lebanon. [email protected]
Abstract

This work provides substantial evidence for the advocated diuretic effect of parsley in folk medicine and determines the mechanism of action of the herb. Rats offered an aqueous parsley seed extract to drink, eliminated a significantly larger volume of urine per 24 h as compared to when they were drinking water. These findings were supported by the results of other experiments using an in situ kidney perfusion technique which demonstrated also a significant increase in urine flow rate with parsley seed extract. This effect was still apparent in presence of amiloride, furosemide and in the absence of sodium, but not in the absence of potassium, suggesting that the diuretic effect of the herb is mediated through an increase in K+ retention in the lumen. Parsley extract, was shown on the other hand, to reduce the activity of the Na+-K+ ATPase in both cortex and medulla homogenates. Such an inhibition would decrease apical cellular Na+ reabsorption, lower K+ secretion, increase K+ concentration in the intercellular space and consequently would inhibit passive K+ influx across the tight junctions. The mechanism of action of parsley seems to be mediated through an inhibition of the Na+-K+ pump that would lead to a reduction in Na+ and K+ reabsorption leading thus to an osmotic water flow into the lumen, and diuresis.


Pietruszka i wyciagi z pietruszki należą co prawda do lekkich diuretykó oszczędzających potas (co jest niezmiernie istotne), jest srodkiem łagodnym, ale myslę że na poziomie jadłospisu - wartym uwzglednienia, chocby jako skromnego dodatku. Zwłaszcza iż Tobie w diecie warzyw brakuje, a jak ugotujesz sobie mięso z dodatkiem pietruszki, selera... bedzie dużo smaczniejsze.

Tutaj mały FAQ dotyczący mocniejszych srodków:

http://www.akademiamedycyny.pl/farmacja/archiwum/200803_farmacja_leki_moczopedne.pdf

Jesli chodzi o przegląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Świetny link
musze dokładnie obadać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Diety/Treningu

Następny temat

TREC NUTRITION na Pucharze Strongman w Śremiu

WHEY premium