SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474624

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wojtek - Prezydentem owszem, ale chyba jedynie działu póki co

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Może być.
Wpadaj do nas, tam też się jakaś robota znajdzie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
W sumie już dawno stwierdziłam, że za dużo czasu w życiu zabiera spanie i praca, a ze spanie zrezygnować nie mogę, bo Tadeusz już tak mnie goni za brak regeneracji, to wypada rzucić pracę
Wtedy będę miała czas i dla Was :D

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
sforcia

Tak jakoś w kościach czuję, że mały off by się przydał.... Chyba, że wychodzi, że jestem mięczak ??



Jak jeszcze raz takie słowa padną to osobiście przyjadę i kopnę tak naprawdę to pewnego rodzaju dojrzałość - umieć określić wskazać i przyznać, że czas na chwilowy postój.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
sforcia
W sumie już dawno stwierdziłam, że za dużo czasu w życiu zabiera spanie i praca, a ze spanie zrezygnować nie mogę, bo Tadeusz już tak mnie goni za brak regeneracji, to wypada rzucić pracę
Wtedy będę miała czas i dla Was :D


No tylko bez pracy to Ci zaraz neta odetną Jest drugie wyjście niech mąż znajdzie drugi etat
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Też bym odpoczął
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
eveline

Jak jeszcze raz takie słowa padną to osobiście przyjadę i kopnę tak naprawdę to pewnego rodzaju dojrzałość - umieć określić wskazać i przyznać, że czas na chwilowy postój.


Masz rację Eve Pamiętam słowa jednej modki z Ladies mniej więcej takie "Czasem trzeba mieć większe jaja żeby odpuścić"

A tak, postój wskazany, bo nie robię wszystkiego na 100%, co powoduje u mnie frustrację....
Taaaa niech żyje perfekcjonizm

Rion - przekaże małżonkowi. Myślę, że się ucieszy

Anubis - i chyba tak też zrobię Posłucham starszych

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Sforcia, ja bym Ci naprawdę bardzo chętnie oddała tak ze 3 godziny mojej doby, ale pod warunkiem, że nie poświęcisz na kardio
chyba obie czekamy na słońce
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kebula obiecuję!!!

NO CARDIO!!!!!!!

Tylko oddaj/pożycz/daruj - cokolwiek, ale 3h byłyby jak zbawienie.
I tak... czekam na słońce i ciepło bo bania się ryje już

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
wspominałam żeby zrobić off...w tym tygodniu...
Generalnie sam się zrobił, bo dziś i jutro czekają mnie mega nadgodziny w pracy i na 99% nie ma szans pójść na siłownię.

Wiadomo, że taki zaplanowany off w najbliższym czasie nie wchodzi w grę, bo to nie ten etap kiedy można odpoczywać.
Ale muszę więcej uwagi poświęcić na regenerację chcąc nie chcąc MUSZĘ. - Tadeusz co e-mail mi o tym przypomina
Bo 5h snu to zdecydowanie za mało... Nawet w weekendy nie odsypiam za wiele, bo nie ma czasu.

A jak wiadomo wpływa to później na cały szereg kwestii związanych z głodem, pomiarami, kortyzolem, samopoczuciem, frustracją bla bla bla itp itd.
Wiele zniosę, mogę spać mało, zapieprzać jak mrówka, to na bank, bo obowiązkowość ponad wszystko, ale na koniec mogę sobie jedynie pierdyknąć baranka w ścianę jak tak dalej pójdzie

Niech tylko zakończy się ten tydzień a pojawi się światełko w tunelu i jeszcze parę dni przyszłego tygodnia i będzie gitara


Tak poza tym wszystkim jest całkiem zayebiście

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium