SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Mnie tez nie weszlo :P
Dobrze powiedziane Sforcia. Czasem to zazdrosc a czasem wyrzut sumienia kiedy sie chce, nic nie robi a z boku widzi ze ktos pracuje ciezko na swoje marzenia

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wojtku u mnie jest bardzo easy w tym temacie

Bardzo dawno przestałam się przejmować tym co myślą inni.
Pamiętam, że jak SFD wrzuciło na FB moje zdjęcie, które zestawiłam po zawodach ze zdjęciem starym, gdzie daleko było do sportowej sylwetki, jakie posypały się negatywne komentarze
Wtedy znajomy na siłowni spytał się mojej kumpeli jak sobie z tym radze, że pewnie jest mi ciężko i czy nie potrzebuje pomocy

Myślał, ze jestem załamana po tym

Każdy robiący coś i wyglądający ponad przeciętnie będzie pod ostrzałem krytyki. Tylko pytanie jakim prawem, takie coś upoważnia ludzi do takich komentarzy.

No, ale to temat rzeka...


Każdy robi to co kocha i wszystko w temacie
ja wolę iść na siłownię i zjeść pyszny obiad, a inny woli leżeć na kanapie i jeść pizzę - a najważniejsze, ze każdy jest szczęśliwy



A swoją drogą apropo zestawienia zdjęć, to w marcu mijają 3 lata od kiedy wzięłam się za ćwiczenia i myślę, że jakieś zestawienie fotek wrzucę


Miłego dnia wszystkim



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-02-11 10:20:12

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
sforcia
Każdy robi to co kocha i wszystko w temacie
ja wolę iść na siłownię i zjeść pyszny obiad, a inny woli leżeć na kanapie i jeść pizzę - a najważniejsze, ze każdy jest szczęśliwy



A swoją drogą apropo zestawienia zdjęć, to w marcu mijają 3 lata od kiedy wzięłam się za ćwiczenia i myślę, że jakieś zestawienie fotek wrzucę

Dokładnie. I tutaj też pasuje stwierdzenie - żyj i pozwól żyć innym.
Bo często o tym zapominamy, próbując na siłę przekonać kogoś do naszego stylu życia

Czekam na zestawienie fot Chociaż ja i tak dostaję zdjęcia na bieżąco
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lubiekaszke
Czekam na zestawienie fot Chociaż ja i tak dostaję zdjęcia na bieżąco





_____________

cóż, czasem przypadki losowe, weryfikują wszystkie plany. I to by było na tyle z tekstów "zwolnij, odpocznij, daj sobie luz"
Wczoraj przymusowy DNT - od razu po pracy jechałam zawieźć Mamuśkę do szpitala i wróciłam do domu o 22.20

Szczęście w nieszczęściu, że akurat wczoraj wypadł dzień z kcal takimi jak w DNT więc miska na zero
Być może pójdę jutro na siłownię zrobić zaległy trening, ale nie wiem jeszcze jak czasowo ogarnę.
Aczkolwiek akurat ten czwartkowy jest dość szybki więc być może się zdecyduję.

Teraz idę zrobić kawę
Bo oczy jakieś ciężkie

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Trzymam kciuki Joanno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
czasami sa rzeczy wazniejsze niz micha i trening, trzymaj sie sforcia i zdrowia dla mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206871
Sforcia,zdrowia dla mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zdrowie najważniejsze.
3mam kciuki - na pewno wszystko jest/będzie ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Bull, Bziubzius, Dorotkastokrotka, Wojtek - dziękuję w imieniu swoim i Mamy
Powiedzmy, że jest wszystko okej
Stres jest niszczący dla naszego organizmu, dlatego pamiętajcie żeby myśleć o sobie czasem.

_____________________

PIĄTEK

wielkich progresji nie było, ale zmęczenie zrobiło swoje.
Kręciło mi się w głowie i miałam zawirowania żołądkowe

1a. Barbell Paused Squat (przerwa 15 sec - tempo 32X0) - 2 sec na dole
4x 5 - 35 kg
4x 5 - 30 kg

1b. Single Leg Glute Bridge (przerwa 15 sec - tempo 2010)
4x 15 per leg - masa ciala
4x 15 per leg - masa ciala

1c. DB walking Lunges (przerwa 15 sec - tempo 1010)
4x 12 per leg - 8 kg na reke
4x 12 per leg - 8 kg na reke

1d. Leg Curl (przerwa 15 sec - tempo 5010)
4x 8 - na wyczucie
4x 8 - na wyczucie

1e. Lying Side Abduction (przerwa 15 sec - tempo 2010)
4x 15 per leg - masa ciala
4x 15 per leg - masa ciala

1f. Swing (przerwa 120 sec - tempo X0X0)
4x 30 - 16kg
4x 30 - 16kg


DIETA - 2700 kcal



Wieczorem po treningu i po kolacji postanowiłam, że pójdę od razu spać.
O 22 już mnie nie było
spałam 10h - rano czułam się wyśmienicie


SOBOTA

Na siłownię nie dotarłam, zdecydowałam że muszę naładować baterie, bo trzeba dać sobie chwilę na regenerację.
Może gdyby siłownia była dłużej otwarta, to dałabym radę, ale sobota to zawsze dzień "gospodarczy" i ciężko było wszystko pogodzić.

za to zrobię ładną wypiskę z miski

MISKA - 2500 kcal

1. Omlet - jaja, siemie lniane, maliny, grejfrut, czekolada, smietana
2. Schab, kasza gryczana, pieczarki, marchew, kiełki, oliwa z oliwek,
3. Kasza gryczana, jabłko, kiwi, migdały, odżywka
4. Tu lekka modyfikacja - miało być 200g dorsza, ale okazało się że nie mam w zamrażarce i koniec końców zjadłam:
150g kurczaka, 400g ziemniaków , sałata, pomidor, olej lniany, kiełki + mrożone truskawki


NIEDZIELA - 2200 kcal
1. Omlet - j.w
2. Kasza gryczana, schab, mieszanka warzyw, pomidor i ogórek + kiwi
3. Kasza gryczana, jabłko, migdały, odżywka,
4. ZIemniaki, piersi z kurczaka, mieszanka warzyw.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
chciałbym umieć tyle spać .. Im wcześniej pójdę spać tym wcześniej się budze bez możliwości później przespania dłużej niż 15minut :(
Jedzenie oczywiscie u ciebie super kolorowo, ślinotok

co do odpoczynku i regeneracji, każdemu się przyda :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium