SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
sforcia
(Wojtek - prawie kończę już jedną )



Ty kończysz, a ja póki co z półki zdjąłem ;)
Ale nie odpuszczę ;)

Znowu mamy taki sam rozkład makro :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
sforcia
Dziękuję Bziubzius

Rozkład jest mniej więcej taki:

DT - 2750 kcal
BTW - 175/75/390 (w tym 50 blonnik)

DNT - 2400
BTW - 170/78/300 (w tym 50 błonnik)

Planowane zmiany w rozkładzie


srogo :D
podoba mi sie
to Ty masz na porcje ze 100g tej kaszy chyba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wojtek - a Tobie nie za mało tyle kcal?

Bziubzius - nooo Mi się też bardzo podoba
worek kaszy/ryżu w drugim posiłku, a ten trzeci to 75g lub 100 g lub np. 6 wafli ryżowych
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Poniżej dwa z dzisiejszych posiłków

Standardowo omlet
I przed treningiem wafle, i częściowo juz zjedzone pomarańcza i migdały, do tego odżywka i sok z buraków, którego brak na foto



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
sforcia
Dziękuję Bziubzius

Rozkład jest mniej więcej taki:

DT - 2750 kcal
BTW - 175/75/390 (w tym 50 blonnik)

DNT - 2400
BTW - 170/78/300 (w tym 50 błonnik)

Planowane zmiany w rozkładzie


400g węgli w treningowe to nie mało, a już żeby kobieta tyle jadła węgli to rzadkość

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion10 - Zdaje sobie sprawę, że te wartości są trochę "niestandardowe" jak na kobietę. Ale wiemy, że Tadeusz niejednokrotnie łamie standardy

Z pewnością czuję się na takiej misce świetnie Jest energia, jest siła na treningach, motywacja do działania a co najważniejsze smaczne jedzenie.
I mimo, że w DT mam tak dużo węgli, dziś obudziłam się z ssaniem w brzuchu - i czym prędzej leciałam robić śniadanie.

____________________________________________

Jak już Bull wspomniał u Agaty - jutro stawiamy się u Wojtka Jusiela - strach się bać..... może się okaże, że tylko nam się wydawało, że umiemy trenować
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja to mam wrazenie, ze im wiecej ww w misce, tym ssanie wieksze.
wlasnie zwiekszylam u siebie ww i przy 2tys ssie mnie od rana i przed posilkami. Przy wysokich tluszczach brak takich doznan. Wkrecam sobie, ze metabolizm sie rozkreca :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
sforcia
Rion10 - Zdaje sobie sprawę, że te wartości są trochę "niestandardowe" jak na kobietę. Ale wiemy, że Tadeusz niejednokrotnie łamie standardy

Z pewnością czuję się na takiej misce świetnie Jest energia, jest siła na treningach, motywacja do działania a co najważniejsze smaczne jedzenie.
I mimo, że w DT mam tak dużo węgli, dziś obudziłam się z ssaniem w brzuchu - i czym prędzej leciałam robić śniadanie.

____________________________________________

Jak już Bull wspomniał u Agaty - jutro stawiamy się u Wojtka Jusiela - strach się bać..... może się okaże, że tylko nam się wydawało, że umiemy trenować



To najważniejsze, że rozwiązania wprowadzone przez Tadeusza dobrze się sprawdzają. Jest moc, zapał, ochota do treningu i smaczna miska czego chcieć więcej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bziubzius - jesli długo byłas nia snikich ww to po ich wprowadzeniu potzreba nieraz 2 - 3 tyg na adaptację. A w tym czasie:
- rosnie apetyt,
- niekiedy zwieksza się masa ciała i obd talii
- czuć zamulenie po posiłkach
wiele osób się zraża.
NIe znam Twojej sytuacji więc nie wiem czy dobrze kombinujesz dodając węgle, ale wiedz że w/w okolicznosci mogą wystąpić.

Skądinąd przejscie z wysokich węgli na niskie i zwikeszenie spoż fatu też wymaga pewnej adaptacji - ale tutaj ludzie sa bardziej wyrozumiali i czekają

Ważne jest by korekty wprowadząc z głową. Ja jestem zwolennikiem dużych zmian jesli chodzi o podmianę ilosci tłuszczu i węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
faftaq
bziubzius - jesli długo byłas nia snikich ww to po ich wprowadzeniu potzreba nieraz 2 - 3 tyg na adaptację. A w tym czasie:
- rosnie apetyt,
- niekiedy zwieksza się masa ciała i obd talii
- czuć zamulenie po posiłkach
wiele osób się zraża.
NIe znam Twojej sytuacji więc nie wiem czy dobrze kombinujesz dodając węgle, ale wiedz że w/w okolicznosci mogą wystąpić.

Skądinąd przejscie z wysokich węgli na niskie i zwikeszenie spoż fatu też wymaga pewnej adaptacji - ale tutaj ludzie sa bardziej wyrozumiali i czekają

Ważne jest by korekty wprowadząc z głową. Ja jestem zwolennikiem dużych zmian jesli chodzi o podmianę ilosci tłuszczu i węgli


faftaq - dziękuje.
na tach wysokich ww jak sforcia nigdy nie byla i na takie tez nie zwiekszam (przynajmniej nie teraz).
Licze sie z tym, ze masa ciala moze na poczatku wzrosnac.
ja wychodze z diety AIP (zmodyfikowana, mniej restrtkcyjna niz w oryginale) po okolo 5 miesiacach stosowania. Na poczatku bylo ww 80-100g i dosc mocno tluszczowo. W kolejnych miesiacach ww podbite juz byly do 120-150g przy nieco nizszych tluszczach.

Teraz wracam do zboz i w DT dalam okolo 200gww.

a co do przyzwyczajenia sie to sie zgadzam, do kazdego sposobu trzeba przywyknac. Zmieniajac glowne zrodlo energii na tluszcz trzeba co najmniej 2 tyg (niekiedy dluzej), zeby orgaznim nauczyl sie czerpac z nich energie dobrze.

Z tym przed jakis przed AIP tez jadlam kolo 180-200gww i odczucia sytosci byly chyba podobne (?) moze wungli za malo :P

sforcia - przepraszam juz Ci tu nei spamuje


Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2016-01-06 07:47:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium