SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu- nie moge odnaleźć Twojej wypowiedzi na temat robienia masy na j/nj przy oknie 2-3h . Da radę to zrobić dając 3000kcal w dt i dnt rotacja tłuszczy z węglami.

1. nie widze koniecznosci rotacji
ktos sie chyba uparl aby polaczyc na sile dwie koncepcje
ROTACJA NIE JEST CZESCIA JEM / NIE JEM
czasem moze byc pomocna
w wiekszosci przypadkow - ZBEDNA !

2. jesli dasz rade zjesc w 3 h - BARDZO KROTKIE OKNO JEM - wszystko - nie widze problemow
ale preferwoane okno JEM lezy gdzies w okolicy 6h


o wyczytałem ze jest możliwość robienia masy na IF przy oknie minimum 10h czyli 5 posiłków co 2h:/

raczej nie u mnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu, nie ma problemów z dobiegnięciem do kibla po prostu myślałem, że miękki stolec to zła oznaka i chciałem jakoś zareagować. Nie przejmować się?

jasne ze nie
wrecz przeciwnie ! :)


Solaros potwierdził, że da się zrobić masę na IF, ale na 10-12h oknie jedzenia. Efekty widoczne :)

zwazywszy ze sen trwa kolo 8 h to z JEM / NIE JEM ma to niewiele wspolnego ...
ogolnie wszystko sprowadza sie do REALNYCH mozliwosci spozycia odpowiedniej ilosci kalorii
jak wspomnialem w oryginalnych artykulach - zawsze przed zadaniem pytania - warto przeczytac ponownie literature z pierwszego posta tego watku - przy poziomie kalorii np 5000 moze byc problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3240
pisalem na priv i do innych nikt nie chce odp kur...
jakie sa zalozenia diety... ciezko jest wywnioskowac z pierwszych ppostow...wiem tyle ze do 16 nic pozniej trening i o 22 znow.
czy trzeba dokladnie bilans obliczyc??? czy mozna jesc cos ponad?
jak po treningu z tłuszczami?

Zmieniony przez - Philosof w dniu 2013-05-15 09:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czytaj prosze pierwszy post w w tym watku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3240
przeciez mowie ze czytałem. nawet nie ma o tym jak ta dieta sie nazywa. jem/nie jem? co to ma byc za nazwa...w dietetyce taka dieta juz jest o innej nieco specyfikacji;] nie da sie ułożyć tej diety dzieki pierwszym postom tego wątku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
Witam Biniu, jak sie ma okres laktacji do jem/nie jem? Moja druga połowa chce się przestawić na jem/nie jem. Myśle że nie powinno być problemu - mleko ma bardzo kaloryczne, córa rośnie nawet za szybko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
okres karmienia dziecka nie jest dobrym czasem na diete redukcyjna ...
poczekajcie do odstawienia pokarmu
i RADOSCI :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Czy może być basen w DT po treningu (czyli cały czas na czczo) i czy w takim razie warto zapodać bcaa (przed czy po basenie?)?

I jak wygląda sprawa z basenem w DNT, czy w fazie nie jem jest wskazany i czy bcaa jest konieczne przed/po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Basen traktuj jako rekreację, pływaj normalnie żadne BCAA nie potrzebne

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Jak powinien wyglądać rozkład makroskładników w przypadku jednego posiłku przed treningiem i 2 po treningu? (na mase)
np.
20% kalori(B/W(35g/70g)
Trening
40% kalori (B/W 75/160)
40% kalori (B/T/W 60/100/70)
taki rozkład próbować, czy jednak posiłek po treningu musi być największy?(np. poprzez połączenie 2 ostatnich posiłków)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium