SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Witam czy branie BCAA podczas tej diety , gdy się nie ćwiczy (muszę zrobić przerwę w treningach ,bo czeka mnie operacja),ale chce się utrzymać wypracowane do tej pory efekty ma sens?

ma sens
dziala antykatabolicznie
czy zachowa wszystkie przyrosty ?
watpie - brakuje glownego bodzca dla miesni - cwiczen
jednak spadki powinny byc mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jestem z budowy mezomorfikiem, ale na redukcji mój organizm zachowuje się jak super endomorf.

dlatego mowie od zawsze ze podzial jest sztuczny, mylny i wprowadzajacy w blad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Wszystko, co przeczytasz poniżej, może zostać uznane za herezję godną spalenia na stosie. - godna uwaga.

hehe

chyba jednak nie ma sensu palic ...
> 300 stron oraz teraz juz 60 - >95% zadowolonych stosujacyh - malo kto moze sie poszczycic lepsza publika

jak to czesto koncze
NA ZDROWIE I KU LEPSZEJ SYLWETCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Na prawdę jakby jakiś ekspert to zobaczył, to by się załamał. Prawdopodobnie aż tak ciężkiego przypadku jeszcze nie widział.

swego czasu grono moich Klientow bylo spore - wiecej czasu - widywalem i radzilem sobie z bardzo dziwnymi problemami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja jeszcze nie widziałem, żeby ktoś na 2000 kcal, rowerze 1,5 h 3x w tygodniu ze średnią prędkością 20-22 km/h, siłowni z ciężkim planem objętościowym + 30 min aero po treningu 3x w tygodniu, w dodatku wszystko na czczo był w stanie utrzymywać wagę tak jak ja to robię

Z tego co by wynikało z kalkulacji, to przez sam rower powinienem tracić jakieś 160 g fatu na sesję(przy założeniu, że 90% energii idzie z fatu[Berkham zdaje się o tym pisał] a 1 g tłuszczu daje 8 kcal energii). No chyba, że te kalkulatory są nic nie warte po prostu.

Obecna waga 77 kg(właśnie się zważyłem). To istny hardkore biorąc pod uwagę, że na redukcji jestem ze 3 miechy(z przerwami i refeedami, na J/NJ dopiero miesiąc, chyba nawet nie cały - tutaj już lekko się ruszyło) i katowałem się ostro, a zaczynałem od hmm max 81 kg 4 kg w 3 miechy, a z tego co ja widzę, to ludzie przy mniejszej aktywności i większej ilości kcal tracą w tym czasie nawet ze 12+.
Można mieć chociaż nadzieję, że mięcho się trzyma dzięki temu.
Aczkolwiek jak wyjdę z redukcji to mnie chyba rozerwie. Ostatnim razem jak wychodziłem z redukcji to miałem progress jak na SAA

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2011-08-28 10:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Granathar uwierz mi, że nie jesteś odosobniony. Mam dokładnie tak samo. Mój organizm tak mnie kocha, że na redukcji robi wszystko tylko, żebym nie zleciał z wagi Tylko, że już poznałem jego sztuczki i wiem czego nie robić, żeby mu nie pomagać.

Tylko, że wszystko to nie wina metabolizmu tylko hormonów. Pewnie za szybko, albo za mocną zmianę zrobiłeś i organizm zestrzelił teścia i inne hormony. Drastyczne zmiany = spadek teścia, wzrost kortyzolu, spadek tyroksyny. Dlatego ja teraz przed redukcją robię sobie 2 tyg na + żeby jeszcze dokręcić metabolizm po masie i zaczynam co tydzień ciąć -25g ww oczywiście przy 100kcal deficytu, dodając tłuszczu.

Waga to nie wyznacznik W poprzednim temacie jak Biniu jeszcze pamięta pisałem, że w ciągu miesiąca miałem cały czas chyba 75, albo 80kg, a w pasie -7cm.

Nie ciągnij tego dalej. Zrób sobie dłuższy cykl masowy, ale z głową, dorzuć jakieś aeroby, żeby rozkręcać piec i dopiero po jakimś czasie znowu wejdź na redukcję, ale wszystko z głową, żadnych drastycznych zmian typu obcinanie 500g ww, a dodawanie 200g tłuszczu. Robiłem tak i progres stawał po miesiącu-dwóch, a potem już zostaje tylko cięcie z kalorii. Czasami jest tak, że zwykłe ucięcie śmiesznej ilości ww i dodanie tłuszczu zrobi nam progres na 1-2 tygodnie. U nas można jeszcze przedłużać czas postu

Pamiętam, że jeszcze błąd jaki robiłem, to na ketozie 3,5g/kg białka, a zaleca się maksymalnie 2,2, bo reszta jest zamieniana na glukozę. Dziwiłem się czemu mam taką słabą ketozę, a kiedyś aż capiło ode mnie, ale miałem wtedy może 2g/kg białka Teraz tak, czy tak się szykuję na CKD za jakiś czas, więc muszę przyzwyczaić organizm do jechania na 2,2g/kg, bo większość czasu miałem 3-3,5g.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-08-28 11:40:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Zgodziłbym się, gdyby nie fakt, że zaczynałem od pułapu chyba 3200 i ciąłem powoli po 100 kcal jak nie było efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
No właśnie ciąłeś kalorie, a to pierwszy krok do spowalniania metabolizmu. Zawsze lepiej przyciąć kalorie z ww i dodać tłuszczu i kalorie w ostateczności na ostatnie szlify. Uczę się na własnych błędach i w życiu już nie będę ciął kalorii. Doprowadziło to w pewnym momencie do tego, że na U.D 2 przy 1200kcal nie czułem głodu w ogóle. Mógłbym iść spać bez jedzenia po treningu Teraz piec nakręcony, że wstaję i mam ssanie porządne, po treningu to samo. Teraz cały tydzień się opieprzam i jem same śmieci i piec nadal pracuje jak trzeba. Idę sobie śniadanie zrobić Nie bij Biniu

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-08-28 11:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mój metabolizm nie jest raczej spowolniony. W tej chwili też mam ssanie A po treningu to normalnie czarna dziura
A teścia nie czuję żeby spadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 400
Od jutra postanawilem sprobowac j/n/j :) bo do odwaznych swiat nalezy i poza tym tyle pozytywnych opini wiec:) Zapotrzebowanie ustawie na zero i bede obserwowal co i jak:) Teraz pytanie czy taka pogladowa rozpiska moze byc?

Trenuje rano
Po przebudzeniu 10 gr bcaa
W trakcie treningu
10 gr bcaa
Po treningu 40 gr WPC+ banan czasem zrobie szejka z mlekiem
1)kura + ryz,owoc
2)kura//jajecznica+ warzywa, owoc, oliwa(ewentualnie to na dwa mniejsze posilki rozbije)
3)ser chudy + oliwa + orzechy wloskie
do tego biore profilaktycznie vitamin olimpu
Warto dorzucic omege3?


Z gory dziekuje za pomoc i bede zdawal relacje:)

Zmieniony przez - TikaM w dniu 2011-08-28 19:25:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium