SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak cola to tylko zero :) i uwazam, ze tez raz na jakis czas - ja sobie pozwalam w weekend do pistacji :) ale wtedy normalna cola a nie zadne wynalazki.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6228
No pije Kole LAJT z biedry - ale chyba za dużo. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Przeciez lajt nie ma cukry tylko substancje slodzace wiec o ile jest w niej to co na etykiecie to niemozliwe, ze to przez to.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Erszostka
Wydawało mi się ze większość jedzie właśnie na LC.. Zresztą sam Biniu sugerowales (ok.200g) z tego co pamiętam ;d a może złe pamiętam hehe



kwestia definicji LC
200 g to dla mnie LC
ale dla wiekszosci ~50 g ww to LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
vegeo
Więc może źle się na to postrzegam. Nie Low Carb- ale max 100g w/w dziennie. Dziękuję, Logan.


celem jest ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Redukcja oczywiście. Aby za 2-3 miesiące zacząć mase lub chociaż wyjść na 0 bilans i powoli zwiekszać kaloryczność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i tak nie widze powodu aby schodzic od startu tak nisko - jelsi masa - odpada zupelnie dla 97%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15760
Według Ciebie Biniu jaka powinna być dolna granica ww? Oczywiście teoretycznie, wiadomo każdy musi na sobie sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15760
Edit. Przy masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nie mylcie Low carb z no carb, albo very low carb. W tym pierwszym pilnujemy progu, który nas nie wprowadzi w ketozę+100g ww dla większości osób.

Erszostka
Są osoby, który robią masę bez ww. Np. Łukasz Kazimierczak.

Ja bynajmniej nie widziałem osoby, która by zrobiła masę bez ww na czysto. Zazwyczaj nawet jak się nawali kalorii, a nie ma insuliny nie przytyje się, inni mówią, że da się.

Próg zazwyczaj +100g ww. U mnie na 120-150g masa szła.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium