logo
zamknij zamknij

JAka powinna być Dieta do Kreatyny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3489

0 5 0
napisał(a)
zenekaaaa
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
Siemka chciałem sie dowiedzeć jaka powinna byc dieta do Kreatyny to znaczy co i ile powinienem jeśc:DCzego więcej ,czego mnie...i czy po cyklu z kreatyna z tych miesni nie zrobi mi sie brzuszek?? Pozdro:D
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 322 Napisanych postów 37188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124519
myślę, że dieta przy kreatynie nie powinna odbiegać od diety wogóle gdy robi się masę/bo chyba o tym celu myślisz?/, może to się wahać nieznacznie na plus jeśli chodzi o ilość spożywanego białka, węgli, kalorii ogólnie, ale różnice nie powinny być raczej duże.
napisał(a)
sweter
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14364
zeniu, po co 3 posty, trzeba było jeden założyć, a wcześniej skorzystać z wyszukiwarki http://www.sfd.pl/search.asp wpisać kreatyna i czytać

Damixxx zrobił specjalny art dla Ciebie http://www.sfd.pl/temat181016/ 

A jak chodzi o diete, to tak jak Damixxx napisał w swoim artykule, nie masz diety, idź pan w pyry. Jak chcesz poczytać o diecie wejdź do działu Odżywianie, na samej górze są grubymi literami 2 podwieszone posty, tam jest wszystko co muszisz wiedzieć, od A do Z.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

napisał(a)
WILLHELM
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5806 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40859
oj zenek nie odrobiłeś lekcji!!!
poczytaj!! z liczbą 17 przeczytanych artów nie wiesz na razie nic...
dlatego do czytania marsz!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupic zeby nie stracic masy!!!

Następny temat

CZY DOBRY WYBÓR??

Fakty i mity dotyczące zdrowej diety

Siedem symptomów przetrenowania

Salted caramel brownie bez pieczenia

Zdrowe odżywianie - jak zacząć? Podstawy żywienia dla początkujących

Kabanosy - porównanie okiem dietetyka

Dlaczego warto jadać kiełki?

Dieta na masę a brak apetytu - jak sobie z tym radzić?

Omlet z mozzarellą i oliwkami