SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAka powinna być Dieta do Kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85
Siemka chciałem sie dowiedzeć jaka powinna byc dieta do Kreatyny to znaczy co i ile powinienem jeśc:DCzego więcej ,czego mnie...i czy po cyklu z kreatyna z tych miesni nie zrobi mi sie brzuszek?? Pozdro:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę, że dieta przy kreatynie nie powinna odbiegać od diety wogóle gdy robi się masę/bo chyba o tym celu myślisz?/, może to się wahać nieznacznie na plus jeśli chodzi o ilość spożywanego białka, węgli, kalorii ogólnie, ale różnice nie powinny być raczej duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
zeniu, po co 3 posty, trzeba było jeden założyć, a wcześniej skorzystać z wyszukiwarki https://www.sfd.pl/search.asp wpisać kreatyna i czytać

Damixxx zrobił specjalny art dla Ciebie https://www.sfd.pl/temat181016/ 

A jak chodzi o diete, to tak jak Damixxx napisał w swoim artykule, nie masz diety, idź pan w pyry. Jak chcesz poczytać o diecie wejdź do działu Odżywianie, na samej górze są grubymi literami 2 podwieszone posty, tam jest wszystko co muszisz wiedzieć, od A do Z.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
oj zenek nie odrobiłeś lekcji!!!
poczytaj!! z liczbą 17 przeczytanych artów nie wiesz na razie nic...
dlatego do czytania marsz!!

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupic zeby nie stracic masy!!!

Następny temat

CZY DOBRY WYBÓR??

WHEY premium