SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
bardziej mi sie podoba sylwetka brencha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4677
W tym roku powinno być naprawdę gorąco na MRO - zdecydowanie życiowa forma

UDO mnie poprostu przeraża!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
lydki mnie roz***aly!!

wygra

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
chyba nie myslicie ze "Big" Ron Coleman śpi... Cutlerowi do tytułu Mr. O jest jeszcze bardzo daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
daj spokoj, coleman powinien zostac zdyskwalifikowany za ten wydety bebech. culter ma naprwde duza mase, dobra rzezbe i plaski brzuch. wyglada dzieki temu bardziej estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Największe wrażenie robią na mnie właśnie brzuch i nogi.
Będzie drugi

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Bueheheh plaski brzuch Cutlera. Na poprzedniej Olympii mial wiekszy od Colemana. Ronnie w tamtym roku znacznie poprawil swoj brzuch i szerokosc talii, nie wiadomo jak bedzie teraz, ale prosze nie mowcie ze Cutler ma mala talie badz plaski brzuch.

Co do ogolnego wygladu to faktycznie wyglada imponujaco, chociaz jego sylwetka nigdy mi sie nie podobala. Ale wydaje mi sie, ze Ronnie bedzie lepszy. A sa jeszcze inni zawodnicy, w tym Dexter, ktory podobno w tym roku bedzie wiekszy, a przy tym pociety jak zawsze.

Zmieniony przez - scR w dniu 2006-09-21 23:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Pojedzie pastowana swinie.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ma sporo racji - talia Cutlera rzeczywiście nie jest najwyższych lotów, jest trochę za szeroka i za długa, co tworzy nieciekawy kontrast z niezbyt długimi nogami. Jednak Cutler nie jest aż tak przesadnie masywny jak Coleman czy Ruhl, życzę mu dobrze, może wygra i kulturystyka pójdzie w nieco bardziej estetyczny kierunek.

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium