SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388175
jak dla mnie ta sesja komando to chlam jakich malo, zobaczcie nawet na sesje burnejki jaka cyber mu robil na pustyni - nie ma porownania, a jaka jest roznica miedzy nimi?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Ktora sesja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388175
no wlasnie chodzi o to ze amatorka to byla, jak robi byl umalowany ala komando i strzelal z ak na pustyni i po chwili jak mu bark odrzucilo szedl text 'lo kurva ale odrzut' i cyber gdzies w tle sie smial, na stronie cybera chyba mozna to znalezc...


upd, znalazlem http://www.arsenalnutrition.com/5,Team.htm

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2010-04-04 23:09:23

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Najnowszy filmik z treningu nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
jkos mi te przebieranki nie pasują do jaya ale zobaczymy jak beda fotki wygladac;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
6:03 jak ja nie ubie tego ćwiczenia

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrzę na te treningi i chyba już nie będzie takiego mistrza jak Ron który nie bał sie założysz 350kg na sztange i robić siady, martwe ciągi..

I tak wiem, wiem inna droga do celu, aczkolwiek nie jest to tak spektakularne i motywujące jak treningi Ronniego

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-04-05 00:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Może to kontrowersyjna opinia, ale uważam, że treningi Rona to był teatr i pokazówka. Jay nie robi ze swoich treningów show, pokazuje jak naprawdę trenuja prosi na jego poziomie.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jay to Gold Gym, piękny błyszczący sprzęt, cisza, spokój, zaś z czołówki Ron i Branch trenują w Metroflexie to prawdziwa rzeżnia, dużo wolnego sprzętu, wszystko u*******one. Jak rzucasz to nikt sie nic nie powie.
Każdy trenujący identyfikuje się z klimatem siłowni.

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-04-05 00:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
A po co ryzykować cięzarem, po małych cięzarach w przysiadzie czlowiek oddycha jak rybka w akwarium, a co dopiero caly trening nóg wykonany technicznie poprawne. Ten trening Jaya to kosmos, a jeśli kto nie wierzy to niech wykona taki sam trening.mam takie same zdanie ze trening Rona to była popisowka do filmu.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium