Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
mam pytanie co do sterydow... czy klucie sie np. caly czas w triceps u prwej reki spowoduje to ze bede mial prawa reke wieksza od drugiej i ... co ile dni powinienem przyjmowac strzala i w jakich ilosciach??
Po pierwsze mięsień przyjmuje sok i potem uwalnia go do krwioobiegu. Poza tym nie powinno się walić non stop w ten sam mięsień.
Po drugie kompletnie nic nie wiesz o sterydach. Świadczy o tym pytanie które zadałeś. Jest masa różnych środków o róznych działaniach, róznej długości łańcucha itp. Strzał to tylko potoczna nazwa iniekcji. Pytasz co ile robić zastrzyk i w jakich ilościach a nawet nie pytasz o środek? To jakaś prowokacja.
Specjalista -
1148998604000
m.a.r.a
Wysłana - 30 maja 2006 22:28
albo ziomuś nie ma pojęcia i zadaje głupie pytania/albo naprawde to prowokacja...