SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ĆWICZYĆ BY MIEĆ GALARETOWATE UDA W OKOLICY KOLANA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3049

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
WITAM wszystkich forumowiczów,ćwiczę od pewnego czasu na siłowni i mam problem z udami , wzmacniają sie jest ok,ale chciałbym ćwiczyć tak żeby gdy stanę na prostych nogach to żeby mieć galaretowate mięśnie w okolicy kolana, jeśli wiecie o co chodzi,prosze o rodzaje ćwiczeń i z jakim ciężarem,ile powtórzeń

LEPIEJ BYĆ CHUDYM I SILNYM NIŻ TŁUSTĄ BEZSILNĄ ŚWINIĄ/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
może ktoś ułoży jakiś plan treningowy dla zaawansowanego,[ćwicze na profesjonalnej siłowni]

LEPIEJ BYĆ CHUDYM I SILNYM NIŻ TŁUSTĄ BEZSILNĄ ŚWINIĄ/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dla zaawansowanego mowisz ...
hmm wiekszosc osob zaawansowanych jakich znam zna juz na tyle swoje potrzeby, ze jest dalekimi od gotowych rozwiazan i rozpisek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
ja tylko chce jakie ćwiczenia,ile powtórzen,ok jestem srednio zaawansowany

LEPIEJ BYĆ CHUDYM I SILNYM NIŻ TŁUSTĄ BEZSILNĄ ŚWINIĄ/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
15 lat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
to nie gra żadnej roli,prosze o propozycje treningu, ,przede wszystkim, ile % maxymalnego ciężaru w przysiadach i ile powtórzeń,zależy mi na czasie by osiągnąć widoczne mięśnie nóg

LEPIEJ BYĆ CHUDYM I SILNYM NIŻ TŁUSTĄ BEZSILNĄ ŚWINIĄ/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17993
Wstaw zdjęcia o co ci chodzi bo z "galaretowatego opisu" trudno wywnioskować

Zmieniony przez - kooozaq w dniu 2012-07-10 17:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Chyba łapie o co chodzi chłopaczynie.Chodzi mu o to że jak będzie szedł itp to żeby czwórka mu się ładnie telepała...Będzie człowieku ale jak dopierdzielisz nogi.Wszystko powoli i bez spiny.Napierdzielaj dużo przysiadów,wyprostów na maszynie,wypychania na suwnicy i wykroków.Podstawy najważniejsze.Z czasem Ci się uda.
I nigdy nie pisz żeby ktoś Ci podawał ciężary jakimi masz robić bo to kwestia indywidualna!Ale jak już chcesz to Ci powiem,przysiady rób z ciężarem 300kg na 12 powtórzeń.Dasz radę?Wątpie...więc już wiesz o co mi chodzi.Powodzenia!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 872 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104022
Może chłopak chce dać prior na vastus medialis bo reszta jest dopieszczona na amen

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
QbaKing dokładnie , chce mieć uda że gdy ide żeby mi sie ładnie czwórka telepała,by to osiągnąć to robic przysiady np. z sztangą 20-25kg po 25-30powtórzeń x 4serie? oczywiscie to tylko wstępna część ćwiczeń na tą partie mięśni

LEPIEJ BYĆ CHUDYM I SILNYM NIŻ TŁUSTĄ BEZSILNĄ ŚWINIĄ/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Chłopie,przecież Ci napisałem że ciężar to sprawa indywidualna.Ja np robię przysiad w ostatniej serii z ciężarem 175kg na 8 powtórzeń.Jeśli dasz radę to i Ty takim rób.A jeśli nie to go zmniejsz,proste.Dobra słuchaj zrób tak:
-przysiady ze sztangą 4x12-8(nie wiecej jak 12 powtorzen nie mniej jak 8)
-wypychanie ciężaru na suwnicy 3x12-8
-wyprosty na maszynie 3x12-8(wyprosty możesz też robić na początku treningu jako rozgrzewka)
Tyle Ci starczy na czwórki.

Zmieniony przez - QbaKing w dniu 2012-07-10 22:22:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sexy Finalistki - sesja zdjęciowa Therm Line

Następny temat

Życiowy i dobowy biorytm seksualny

WHEY premium