SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

JAKOŚĆ PREMIUM (PRZEŚCIGAJĄC ŚWIAT) CZĘŚĆ 2

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 266

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 230 dni Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126098
TO LUDZIE Z PASJĄ KREUJĄ RZECZYWISTOŚĆ

Wyniki badań naukowych w zakresie medycyny sportowej jednoznacznie wskazują na konieczność żywienia suplementacyjnego w podnoszeniu sprawności sportowej i efektywniejszej regeneracji powysiłkowej, nie tylko w kontekście sportu wyczynowego, ale także ogólnie pojętego zdrowego i aktywnego trybu życia. Intensywny angaż fizyczny organizmu, bez stosowania odpowiedniej diety wspomaganej suplementacją, w konsekwencji może zaważyć nie tylko na wynikach sportowych, ale także na stanie zdrowia. W podobnych kategoriach powinno się rozważać jakość wspomagania suplementacyjnego, do którego należy podchodzić z najwyższą rozwagą.

Dzięki odpowiednim programom żywieniowym, opartym na stosowaniu najnowszych, sprawdzonych i bezpiecznych suplementów diety, wiele osób jest w stanie dokonać prawdziwego przełomu w zakresie poprawy własnych osiągnięć i zbliżyć się do wymarzonego ideału. Jakże istotną kwestią staje się wtedy rodzaj stosowanego preparatu oraz warunki, w jakich jest on wytwarzany.

Kiedy pomysł, wiedza i potrzeba stworzenia czegoś wielkiego spotykają się w jednym miejscu i czasie, wyrażając pragnienia jednostki bądź zsynchronizowanej myślą grupy osób, powstaje coś wyjątkowego, co potrafi diametralnie zmienić środowisko, w którym się narodziło. Właśnie w ten sposób założona w 1990 roku Firma Olimp Laboratories Sp. z o.o. zburzyła skostniałe realia niewiedzy o konieczności uzupełniania niedoborów makro- i mikroskładników w codziennym żywieniu społeczeństwa, egzystującego w realiach upowszechniania żywności w coraz bardziej przetworzonej formie. W tamtym czasie nowo powstała firma w naturalny sposób przyjęła na swe barki zobowiązującą funkcję lidera rynku, który swój dalszy rozwój opiera na idei zapewnienia Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Nadrzędny priorytet działania był jeden i obowiązuje do dziś - najwyższa jakość produktów.

Ponad 20 lat istnienia, ze stale rosnącą pozycją na tak wymagających rynkach, jak: niemiecki, austriacki, szwajcarski, francuski czy skandynawski, to nie dzieło przypadku. W dzisiejszych „wysoko konkurencyjnych” i „marketingowych” realiach chyba nie ma osób, które by w takie zrządzenia losu wierzyły. Tylko absolutnym zaangażowaniem, symbiozą pracy doświadczonej kadry i dalekosiężnej, zdeterminowanej polityki Zarządu można wypracować uznanie Klienta, będące dla nas największym wyróżnieniem.

(...)

Przed wprowadzeniem do obrotu na rynek polski, każdy produkt spod znaku Olimp jest notyfikowany do Głównego Inspektora Sanitarnego. A Ty, Drogi Czytelniku, czy zdejmując produkt z półki zawsze jesteś pewien, że sięgasz po wyrób legalny? Czy też nieświadomie wspierasz handel „czarnorynkowy”? Na pewno bezpieczniej dla Ciebie byłoby to sprawdzić i zapytać sprzedawcę czy interesujący Cię produkt został dopuszczony do obrotu na terytorium Polski.

(...)

http://www.perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/842/Jakosc-premium-przescigajac-swiat-czesc-2.html 

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRICEPSY – PODKOWA JAK MARZENIE!