SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

JAKOŚĆ PREMIUM (PRZEŚCIGAJĄC ŚWIAT) CZĘŚĆ 1: JAKOŚĆ TYLKO JEDNO MA IMIĘ

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 358

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 230 dni Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126098
Umysł powoli przedziera się przez zasłonę snu, logarytmicznie zwiększając ilość przesyłanych informacji. Będąc jeszcze na pomoście dzielącym go od rzeczywistości, szereguje zadania, których precyzyjna sekwencja została ustalona kilka dni wcześniej w trakcie spotkania roboczego Interdyscyplinarnego Zespołu w Firmie Olimp Laboratories®. Skład tej niezależnej komórki tworzą specjaliści Działów: Badawczo-Rozwojowego, Rozwoju Nowych Technologii, Kontroli Jakości, Sprzedaży, Marketingu i Exportu. Powołani w celu stworzenia i wprowadzenia na rynek krajowy oraz wybrane sektory światowe produktu wspomagającego wysiłek osób uprawiających sporty siłowe, w szczególności kulturystykę. Wynik ich pracy charakteryzować się ma niespotykaną dotychczas skutecznością, przy zachowaniu pełni bezpieczeństwa dla stosujących go osób. Bezwzględnym wymogiem jest kompatybilność z literą prawa specyficznego dla danego rynku. Konsumenci dokładnie określili swe potrzeby, należy je teraz precyzyjnie zrealizować...

Powieki drgają coraz szybciej, odzwierciedlając narastającą aktywność już bardzo świadomie pracującego umysłu, jeszcze w momencie, gdy rzeczywistość dopiero nieśmiało przedziera się przez mieszaninę jawy i snu, wiem, co mam robić...

Etap 1:

Mam informacje z rynku przekazane przez Dział Marketingu. Znam szczegółowe potrzeby Konsumentów. Zaczynam zbierać informacje o możliwości wykorzystania obecnie najskuteczniejszych składników aktywnych.

Muszę skrupulatnie przestudiować najnowsze doniesienia naukowe na temat substancji czynnych, które mają zasadność użycia w tak wymagającej grupie sportowców, jaką są osoby uprawiające sporty siłowe. Na bieżąco trzeba to też konsultować ze spostrzeżeniami naukowców pracujących w zaprzyjaźnionych ośrodkach badawczych, od lat rozwijających wiedzę na temat tych zagadnień. Zajmuje to zwykle około 6 - 8 tygodni, ale uzyskuje się pewność, że odpowiednio kierunkuje dalsze działania.

Etap 2:
Sprawdzam status prawny wybranych składników. Musi być „LEGALNE”.

Tworząc warianty wstępnego składu teoretycznego, muszę się po raz kolejny upewnić czy w ostatnim czasie nie wprowadzono zmian w prawie żywieniowym, specyficznym dla terytorium Polski, innych krajów Unii Europejskiej, a często i mniej znanych, egzotycznych państw.

(...)

http://www.perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/830/Jakosc-premium-przescigajac-swiat-czesc-1.html 

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magazyn Perfect Body patronem medialnym Fit Life Expo 2017 !!!