SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKI ATALS JEST DOBRY ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1007
Witam ! Mam pytanko odnośne atlasów. Jestem właśnie na kupnie tego typu sprzętu i pytam Was czy nie wiecie gdzie mozna kupic dobry atlas do 1100 zł MAX . Znalazłem jeden co prawda droższy - http://allegro.pl/item223854783_atlas_thorn_obciazenie_100_kg_rama_5x5_raty.html
i właśnie cos takiego by mnie interesowało tylko ze bez stepera i obręczy, poprostu sam wyciag z motylkami i.t.d, sam przod tego atalsu ( chyba wiecie o co mi chodzi ). Wiecie czy jest taki model, czy moze znacie lepszy ale prosilbym zebyscie podawali oferty atlasow w cenie do 1100 zł najwyzej 1500. Z góry dzięks

Jeśli wydaje Ci się że to już koniec nawet nie próbuj rezygnować...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3835
taaaa... tylko ze ten ciezar ledwo starczy na dobra rozgrzewke....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
domry atlas od 4000zl sie zaczynaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1007
Tylko ze ja nie otwieram silki pro tylko zwykla domowa pakernie i nie potrzebuje sprzetu za 4000 zeta (zreszta i tak mnie nie stac ) tylko cos w miare dobrego za cene ktore podalem wyzej. A co do obciazenia to narazie mi styknie bo dopiro zaczyna przygode z takimi wiekszymi ciezarami ze sie tak wyraze, a pozniej zawsze mozna dokupic mam racje ? - jesli sie myle to mnie poprawcie

Jeśli wydaje Ci się że to już koniec nawet nie próbuj rezygnować...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zna ktoś tytuł?

Następny temat

jak w temacie

WHEY premium