SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

JAKIE SZTUKI WALKI MOżNA TRENOWAć W SłUPSKU? CO POLECACIE?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16733

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
CHCIAłBY SIę DOWIEDZIEć CO MOżNA TRENOWAć W SłUPSKU A W SZCzególności gdzie ? prosze o pomoc...........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
OXYTONE Marbo-Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 10555 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 212747
boks na ogrodowej w shogunie dowiesz sie wiecej o karate i kick-boxingu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2024
Boks na Ogrodowej, ja cwicze, ale zależy ile masz lat. Ogólnie przyjmuja tylko młodych. Ewentualnie dla starszych we wtorki i czwartki na 18 30 masz teningi. W poniedziałe, środe, piatek też na ogrodowej w sali bokserskiej masz na 19 30 karate kyokushin. Jak juz ktoś napisał sa zajęcia z kicka, ale nie wiem kiedy igdzie, jak chcesz sie dowiedzieć zajdź na ul. Szczecińską do siłowni Shogun, tam sie dowiesz bo właściciel tej siłowni prowadzi zajęcia. Znajdziesz jeszcze na Ogrodowej zajęcia Aikido na godz. 18, ale nie wiem w jakie dni, napewno w piątki. W szkole Policji masz zajęcia z ju-jitsu,nie wiem w jakie dni. Jeżeli juz coś ćwiczyłeś i chcesz poćwiczyć, możemy się skontaktować przez meila. Ja ogólnie cwicze boks i ćwiczyłem kyokushin, ale amatorsko ze znajomymi wpadamy czasem na mate(przy sali bokserskiej mamy mate) i robimy troche parteru. Mój meil: Drzewo6@op.pl
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14357
tak, dawaj na ogrodowa, j/w kolega napisal lub we wtorki i czwartki na 19.30

Zmieniony przez - LUKI w dniu 2006-06-10 21:11:56

misiek

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91
JEżeli chcesz trenować capoeirę to przyjdź do podstawówki im. Polonii (chyba 10) tj. Bpl treningi zaczynają się w połowie września 2x w tygodniu po 2h

Szanuję ludzi, którzy dążą do harmonii...

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1310 Napisanych postów 43576 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420745
jest jeszcze krav maga na Baltyckiej

a tak w ogole szkoda ze nie ma w Slupsku MT czy BJJ

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
Ej ja bym chciał zacząć trenować boks na Ogrodowej, ale powiedzcie mi kiedy są treningi i ile się płaci za miecha i czy trzeba mieć własny sprzęt.? (Mam 14 lat jeśli chodzi o wiek

||Umiesz liczyć...?Licz na siebie....||
||Vivere militare est||

napisał(a)
Cavior Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 7168 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46566
To temat sprzed 2 lat-nikt Ci nie odpowie. Rusz tyłek do klubu i sam spytaj.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 10921 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43675
radarek122 gdy ja chodziłam opłata miesięczna wynosiła 10 zł i było to na środki czystości itd wiesz co by utrzymać porządek. teraz po remoncie nie orientuje się zbytnio.ale zapytam
14 lat akurat bo im mniej tym lepiej gdyż trenerzy nastawieni an wyszkolenie przyszłych pięściarzy itd.
treningi są codziennie w godzinach popołudniowych idź ok 16.30 dowiesz sie wszystkiego. trenerzy są mili i ci powiedzą co i jak i
sprzęt jest.
wrzucą do odpowiedniej grupy. nie ma strachu
ruszaj tyłek bierz skakanke i zasuwaj
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 681
ja na kick sie wybieram od wrzesnia :)
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 119
Ja polecam treningi w SŁUPSKIM KLUBIE ASHIHARA KARATE I JU JITSU
treningi w małej sal Szkoły Podstawowej nr 8 , ul. Grottgera 10 a
we : wtorki godz. 17.30 i czwartki godz. 17.00 .

Treningi po wakacjach ruszają 9 września 2008 r.

Trenujemy także : Ju Jitsu , Grappling i Kobudo .

Zapraszam na stronę Ashihara Karate - Słupsk :
www.ashihara-karate.afr.pl/slupsk_klub.htm

oraz ASHIHARA KARATE - POLSKA :
www,ashihara-karate.afr.pl

Dla zainteresowanych wcześnieszymi treningami polecam XI LETNI OBÓZ ASHIHARA KARATE - Darłowo 20-29.08.2008 r.

Całkowity koszt uczestnictwa - 518 zł .

Kontakt z organizatorem :
e-mail : ashihara-karate@o2.pl
tel. kom. O 506 242 714
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE SZTUKI WALKI MOżNA TRENOWAć W SłUPSKU?

Następny temat

KICKBOXING W SłUPSKU? PROSZE O POMOC

Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie