SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek/Roaccutane itp. - długookresowe skutki uboczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Dobowe dawki doustnej izotretinoiny przewyższające 1 mg na kg masy ciała nie mają większych właściwości terapeutycznych. Dlatego taki sposób prowadzenia kuracji wydaje się być mało sensowny i nieodpowiedzialny.

p.
2

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumple brali 1mg na dobe przez miesiace, znikowmy efekt jak dowalili konkretnie to zaczelo zaraz wszystko schodzic...wiec teoria teoria a praktyka prkatyka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Mi też się wydaje, że to bez sensu.

A jakie miałeś wyniki krwi przy tych 100mg? Ja przy 30 miałam dość kiepskie, musiałam co jakiś czas zmniejszać do 20 (z tym że ważę 51kg, Ty zapewne sporo więcej, ale i tak...). Pewnie trójglicerydy Ci oszalały z radości. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkie wyniki w normie, bralem esseliv do kazdej tab izo, hepatil okresowo, do tego duzo blonnika dobra dieta, 0 alkoholu 0 fajek, 0 uzywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Też brałam przez jakiś czas Hepatil, ale nie wiem czy pomagał. I również nic nie piłam, nie paliłam i nie ćpałam. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodalem ze mam ekstremalnie silny organizm??;) spie po 4 godziny dziennie reszta na nogach hehe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Ok, wierzę na słowo. ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie miał bym sensu kłamać kogokolwiek, nie dosc ze jestem anonimowy w necie to jeszcze co mi z tego ze bym skłamał, mam kumpele co brały po 20mg na dobe i juz miały zle wyniki i dosc zycia, duzo zalezy od organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
kult a nie sądzisz czy to ma sens takie przeprowadzanie drogiej i nieco obciążającej organizm kuracji izotekiem a następnie branie saa? W końcu trądzik może powrócić;/ Sam obecnie to rozważam i jest to jedyna rzecz która powstrzymuje mnie przed tymi 2 rzeczami. Jak pomyśle sobie że trądzik miałby powrócić tylko dlatego bo chciałem dodać pare kg to;/ a z drugiej strony...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drogiej? jesli masz kontakty to kupisz izo za pol ceny, co do tradziku, tradzik posterydowy - jesli miales tradzik i brales saa i sie nie pogorszyl ani nie polepszyl, to znak ze saa nie maja zdyt duzego wplywu na syfy, jak sie pogarszal bo saa bym odradzal, organizmu nie obicaza jak masz iwedze kase itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamana reka- Pomocy

Następny temat

Ból nadgarstka

WHEY premium