SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Istotne pytanie na temat DIETY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2112
Robilem mase kilka miesiecy,mialem do tego odpowiednia diete na mase.Teraz nie bylo mnie 2 tygodnie i nie mialem zadnej diety,a w sierpniu chce robic sile.Czy w zwiazku z tym musze znow zaczac diete na mase,czy bedzie dobrze jak ja zaczne przy cyklu na mase od wrzesnia?

Im wiecej pracy na siłowni tym mnie pracy w boju...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
diete powinno sie trzymac cały czas

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
ostatnio zastanwialem sie wlasnie nad dieta na sile... i doszedlem do nastepujacych wnioskow:
1. Jesli chcemy zrobic sile, ale nie koniecznie mase, to ograniczamy bialko do okolo 1g/kg - dobrym przykladem takich ludzi sa (uwaga uwaga, nie trojbosici czy cus...) ROLNICY Oni zazwyczaj nie maja duzo bialka w diecie - tylko ziemniaki (oczywiscie przegiecie lekki) i wygladaja jak chude szczapy, ale powera maja ogromnego
2. Jesli nie przeszkadza nam masa (a komu dzis przeszkadza) to smialo trzymasz diete masowa

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
siwex tutaj raczej chodzi o genyMój dziadek, ojciec, pewnie pradziadki tezpochodzą ze wsi. Co prawda mój ojciec mieszkał tam chyba do 20 roku zycia, potem juz w miescie. Wszyscy mieli niesamowitą siłe. Mój ojciec ma ponad 60 lat, a siłe ma nieprawdopodobnaJa w szkole sredniej, byłem srednio chudy nigdy nie cwiczyłem na siłowni, a rozwalałem wszystkich na ręke, wszystko jedno jaki mieli staż treningowy i masePodobnie było ze sportami siłowymi, tez nie mieli szansa kolesie tylko pytali co biore, ile na klate itd heh. Wsród tych kolesi byli tacy, którzy brali po 120kg na klatea ja max 45-50wiec wyobraz sobie ich zdziwienie;)dodam jeszcze, ze dośc łatwo przychodzi mi wyrabianie i kształtowanie mięsni(oczywiscie to nie znaczy, ze mam juz 6 metrów w barach, bez pzresady) ok pochwaliłem sie, moge spokojnie isc spać hehedobranoc

Zmieniony przez - JIGGA99 w dniu 2004-07-30 23:48:42

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
wiesz... pokonanie kogos na reke nie jest wyznacznikiem sily
a jak sam mowisz na klate brales malo
Podejrzewam jednak ze autorowi posta chodzi wlasnie o sile taka przy wyciskaniu, itd. itp. Oczywistejest ze tez to sprawa genow, bo inaczej pudzian mialby wieksza konkurencje ale trening i dieta tez sa wazne.
Poza tym to byly tylko moje przemyslenia

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak obliczać wagę niektórych posiłków ?

Następny temat

Dieta zielonego

WHEY premium