;
Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź

Ankieta

Temat został odczytany 5057 razy
 • Autor

  Iron Horse - BCAA PLUS

 • RUMCAJS
  TomQ-MAG
  • Pochwały:2
  • Nagany:brak
  • Postów: 106867
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 414237

  Wysłano 26 X 2012 18:14

  zgłoś naruszenie  BCAA PLUS

  Opis
  - Zero cukru
  - Beta Alanina, Histydyna, Witaminy z grupy B - przedłużona, intensywna praca mięśni.
  - Kompleks tyrozyny i Acetylu L-Kanityny - poprawa koncentracji i komunikacji mózg-mięśnie.
  - Doskonała ochrona mięśni.
  - Hamuje katabolizm, nasila syntezę białek.
  - Szybsza regeneracja.


  IRON HORSE - BCAA PLUS
  Aminokwasy rozgałęzione BCAA to podstawa suplementacji każdego sportowca! Dlatego nie mogło ich zabraknąć w grupie produktów przygotowanych przez IHS Technology. Ilość propozycji i form tego produktu dostępnych na rynku suplementów dla sportowców zmotywowała nas do przygotowania czegoś specjalnego.

  Naukowcy IHS Technology skoncentrowali się przede wszystkim na odwzorowaniu proporcji BCAA występujących w ludzkich mięśniach. Dlatego też leucyna, valina i izoleucyna w BCAA PLUS zostały skomponowane w stosunku 1,3: 0,9 : 0,8 co jest odzwierciedleniem ich naturalnej formy. Kompozycja ta jest staje się automatycznie najskuteczniejszą formą podania aminokwasów rozgałęzionych.

  BCAA stanowią około 30% naszych mięśni , w przypadku braku glukozy lub intensywnego, gwałtownego wysiłku dochodzi do ich bezpośredniego spalenia. Oczywiście możesz temu zapobiec dostarczając aminokwasów rozgałęzionych z zewnątrz. Dodatek Beta Alaniny, Histydyny ora witamin z grupy B znajdujący się w BCAA PLUS warunkuje powstanie karnotyzyny, która jest wykorzystywana w procesach energetycznych zachodzących wewnątrz mięśni. Jej rozpad energetyczny zapewnia przedłużoną pracę mięśnia bez jego zakwaszenia, co pozwala na bardziej intensywny trening.

  Kompleks Tyrozyny i Acetylu L-karnityny wraz z magnezem i witaminami z grupy B wykorzystany w naszym produkcie gwarantuje odpowiednią koncentrację i poprawę, jakość komunikacji mózg - mięsień podczas trwania wysiłku. Tyrozyna jest prekursorem dopaminy, serotoniny oraz noradrenaliny, natomiast Acetyl L-karnityny odpowiada za poprawę przewodnictwa nerwowego.

  Sięgając po BCAA PLUS otrzymujesz wiec kompletny produkt. Bezbłędnie dobrane proporcje aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacone zestawem substancji działających synergicznie na poprawę, jakości i czasu trwania twoich treningów. Proponowane przez nas zestawienie aminokwasów z odpowiednią ilością witamin z grupy B i magnezu gwarantują rozbudowę tkanki mięśniowej oraz dostarczenie odpowiedniego substytutu energetycznego podczas trwania intensywnego treningu.
  Zalecane dawkowanie

  1 porcję (10g) wymieszać z wodą i spożyć 20 min. przed treningiem na pusty żołądek.
  Wartości odżywcze

  SKŁADNIKI AKTYWNE BCAA Plus

  Porcja 10g
  Ilość porcji w opakowaniu 50
  Opakowanie 500g
  Zawartość jednej porcji zaw:
  Wartość energetyczna 32kcal
  Białko 0g
  Węglowodany 0g
  - w tym cukry proste 0g
  Tłuszcz 0g
  - w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0g
  Błonnik 0g
  Sód 0g
  L-leucyna 2600mg
  L-walina 1800mg
  L-izoleucyna 1600mg
  Beta Alanina 1400mg
  L-tyrozyna 350mg
  N-Acetyl L-Karnityny 150mg
  L-histydyna 100mg
  Magnez 100mg
  Tiamina 5mg
  Pirydoksyna 5g
  Kobalamina 10mcg
  Masz problem z ułożeniem diety lub dobraniem odpowiedniego treningu do swojego celu? pisz tomq-mag@o2.pl indywidualne rozwiązywanie problemu :)
  0
 • RUMCAJS
  TomQ-MAG
  • Pochwały:2
  • Nagany:brak
  • Postów: 106867
  • Wiek: 102 lat
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 414237

  Wysłano 18 IX 2013 15:54

  zgłoś naruszenie
  obecnie podjadam smak owoce lesne:)
  produkt ok, smak rowniez
  Masz problem z ułożeniem diety lub dobraniem odpowiedniego treningu do swojego celu? pisz tomq-mag@o2.pl indywidualne rozwiązywanie problemu :)

  0