logo
zamknij zamknij

Interwał czy aeroby

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

0 5 0
napisał(a)
_Petit
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 2016 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 242
Witam, gram w piłkę i mam pytanie. Moim celem jest zrzucenie wagi, lecz chcę nie stracić szybkości, dynamiki którą posiadam. Czy trening interwałowy podtrzyma dynamikę?

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
marian1970
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Wiek 2016 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31306
a co robisz na treningach?-przeciez to interwał

napisał(a)
Tomasz1405
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 23860 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
_Petit

kwestia indywidualna areoby to praca tlenowa a interwały to praca na beztlenie , jeżeli posiadasz porzadna baze tlenowa możesz wykonywac interwały jeżeli nie to proponuje areoby.

pamientaj że zrzucenie wagi głównie bedzie zależało od tego jak sie bedziesz ODZYWIAŁ
napisał(a)
_Petit
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 2016 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 242
Tak wiem o tym, jednak chciałem się dowiedzieć odnośnie tej dynamiki, bo myślę że robiąc aeroby pogorszy się ona.

napisał(a)
Tomasz1405
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 23860 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
dlaczego tak uważasz, dynamika czego ??? areoby to praca tlenowa??
napisał(a)
_Petit
Początkujący
Wiem, ale dynamikę trenuję podczas krótkiego, intensywnego wysiłku,a robiąc aeroby moje mięśnie mogą przyzwyczaić się do średniego, długotrwałego wysiłku. prawda?

napisał(a)
Tomasz1405
Ekspert
poznawiam pytanie dynamike czego??? siła eksplozywna jest trenowanie przez trening siłowy a nie poprzez wysiłek tlenowy .

wykonuj interwały jeżeli masz solidne zaplecze tlenowe.
napisał(a)
_Petit
Początkujący
Chodzi o dynamiczne wykonywanie ćwiczeń, szybkie podskoki, przeskoki, szybki start itd

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, trochę o diecie - do oceny :D

Następny temat

Dawkowanie-Pomocy!