SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermitten fasting - co zrobić, żeby post przynosił efekty?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3381
Witam.
Chciałbym rozpocząć IF i mam pare pytań. Wcześniej redukcja przez jakieś 4 miesiące na LC, 5-6 posiłków (sporo fatu zleciało). Czy teraz najlepszym rozwiązaniem na przyzwyczajenie sie do IF, będzie żeby np.przez pierwszy tydzień jeść posiłek przetreningowy? Bo obecnie nie wyobrażam sobie żeby na czczo trenować (trening 5x5 + do 30min aero). Na LC mialem rozklad makro: białko - 2g/kg, węgle do 15% zapotrzebowania i reszta tłuszcz, czy teraz dobrym rozwiązanie będzie podbicie węgli do jakiś 35% kosztem tłuszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
A czy ktoś powiedział, że IF z posiłkem przedtreningowym nie działa, możesz jeść przedtreningowy jak Ci wygodnie. A co makro, napewno podbicie węgli będzie dobrym rozwiązaniem.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3381
A jak np. jem przedtreningowy posiłek o 12, o 13 zaczynam trening i kończe o 15, to okno jedzenia które ma trwać 8h kończyć o 20?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
jeżeli okno 8 h to tak

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
ja jem cały czas posiłek przed treningiem i jak narazie nie narzekam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
IF jest po to by ułatwiać nam życie a nie utrudniać. Dopasuj sobie wszystko tak jak Ci pasuje.
Ja tez zawsze jem posiłek przedtreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
xxKozaKxx
A pytanie jeszcze takie mam. Jak zrobić szejka z owsianych WPC i banana? A dokładniej czy owsiane najpierw zalewacie gorącą wodą ?


Zalej je parę godzin wcześniej wodą o temp. pokojowej. Powinny zmięknąć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Dzięki

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem ale:
-trening w oknie postu jest jak najbardziej OK
-przez treningiem, który odbywałby się przed oknem żywieniowym, nie potrzeba jeść posiłku przed treningowego
-IF 19/5 będzie OK
-i jak zarzucić spalacz, gdyż posiadam scorcha na 4tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tak. Spalacz to już zależy jak będziesz się czuł. Różnie można.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermitten fasting czyli przerywany post – z czym to się je?

Następny temat

Intermittent fasting: korzyści i kontrowersje

WHEY premium