Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Temat: Treść:
Temat został odczytany 2179 razy
Autor

Iniekcje w biceps i triceps

TOMI 123

Wysłana - 16 kwietnia 2007 13:21    Edytuj Cytuj

Sprawdź swoje BMI


Mam prolo i chcem wbic strzały w tricepsy w bicepsy.Jaka jest najlepsza igła do takiego kucia i ile ml moge wbic w poszczególny miesien tak maxymalnie?
Znawca -

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 16 kwietnia 2007 13:24 
W większości przypadków polecamy:

Olimp - Baton Matrix Pro 32

CENA: 7.00zł
Optimum - Whey Gold Standard 100%

CENA: 199.00zł
Łowickie - WPC 80

CENA: 86.00zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,  odżywki na masę

Deliver

Wysłana - 16 kwietnia 2007 13:24    Edytuj Cytuj
Chcem ci doradzic ale nie mogem.
 
Push The Limits!!!
Specjalista -

Kalwar

Wysłana - 16 kwietnia 2007 13:26    Edytuj Cytuj
Masz już zrosty na tyłku?

dsdamian

Wysłana - 16 kwietnia 2007 13:26    Edytuj Cytuj
to zalezy jak duzy masz ten miesien.

igła 0,6 30mm, jesli prolo okaze sie za geste bedziesz musial wbijac 0,7
Ekspert -

FightOrDie MMA i K-1

Wysłana - 16 kwietnia 2007 13:54    Edytuj Cytuj
Ja wbijałem 0,5 w triceps i było OK.
 
You're the fighter you've got the fire
The spirit of a warrior, the champion's heart
You fight for your life because the fighter never quits
You make the most of the hand you're dealt
Because the quitter never wins
No!
Ekspert -

vadim_b1

Wysłana - 16 kwietnia 2007 14:19    Edytuj Cytuj
Panowie, 0.6 - 0.7 w bicepsy? Chyba masochisci jestescie. 0.45 bedzie w sam raz, trzeba tylko mocniej wciskac na strzykawke.
Znawca -

e0r

Wysłana - 16 kwietnia 2007 14:34    Edytuj Cytuj
W tricpes ładnie wchodzi 0,5 x 25mm.
 
Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]
Ekspert -

TOMI 123

Wysłana - 16 kwietnia 2007 16:57    Edytuj Cytuj
co do bicepsu i tricepsu to w którą najlepiej część łądować bombe i ile ml moge wpuścic w dwie rece np: w biceps albo triceps.Chodzi mi aby rozepchać łapy :) poradżcie coś dobrego jak by to zrobić
Znawca -

e0r

Wysłana - 16 kwietnia 2007 16:59    Edytuj Cytuj
Łapy od tego nie urosną. Obojętne jest gdzie wbijesz sok.
 
Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]
Ekspert -

q77

Wysłana - 16 kwietnia 2007 17:16    Edytuj Cytuj
0.6 x 25mm w udo sie nada?

EL_Gawel

Wysłana - 16 kwietnia 2007 17:28    Edytuj Cytuj
Noto synthol kolego
 
Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!
Znawca -
 
Odpowiedzi jest na 4 strony.     następna 
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Iniekcje w biceps i triceps

Strony:  pierwsza  2  3  4   ostatnia 

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.