SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ilosc treningów w ciagu tygodnia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 313

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 17 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2590
Witam
Mam 17 lat (rocznikowo 18)
Trenuje juz ponad rok i chiałbym sie zapytać czy ćwiczenia 5 razy w tyg pozwoli mi zbudować wiecej masy miesniowej niż trening 3 razy w tyg oczywiscie trzymam diete
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7145 Napisanych postów 104659 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1143043
Nie koniecznie zbudujesz lepszą sylwetkę. Objętość treningowa raczej będzie podobna.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3056 Napisanych postów 40922 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314369
Nie.
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2703 Napisanych postów 39193 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 302740
Więcej nie zawsze znaczy lepiej
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2644 Napisanych postów 48183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576997
Generalnie im większa ilość treningów tym lepiej, ale na odpowiednim poziomie zaawansowania i z odpowiednią regeneracją.
Jednak trzeba przyjąć zasadę na początku minimum wysiłku maksimum zysku.
4

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3056 Napisanych postów 40922 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314369
Ja tam zatrzymałem sie na 4 dniach i to jest dla mnie optymalne.
1

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2644 Napisanych postów 48183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576997
To jest sekret właśnie znaleźć dla siebie to optimum. Ja super się czułem na 5 dniach treningowych, a nawet na treningu 2 razy dziennie. Jednak przy obecnym trybie życia 3-4 to maks
1

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
2x dziennie sam bym chętnie spróbował, ale jakoś nie widzi mi się tyle razy chodzić na siłkę, pakować sie, brać później prysznic
1

Nowy blog:

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
ronie220
2x dziennie sam bym chętnie spróbował, ale jakoś nie widzi mi się tyle razy chodzić na siłkę, pakować sie, brać później prysznic

Dla mnie była kosa takie sesje 40 minutowe i 4-5 razy w tygodniu. Miałem akurat podział rano wielostawowce i ciężkie akcesoria popołudniu izolacja i pompka.

Super ale faktycznie logistycznie problematyczne i trzeba mieć czasu full. Dziś to abstrakcja
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny cel masa