SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość treningów SW, a trening rzeźby.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Witam serdecznie. Od kilku miesięcy przyglądam się temu forum i muszę powiedzieć, że wiele z niego wyciągnąłem. Multum porad, opinii zobaczyłem i jestem za nie wdzięczny forumowiczom.
Teraz sam mam małą prośbę.

W tamtym roku trenowałem BJJ. Świetna sztuka i chcę ją od października kontynuować (wtedy jadę do Kielc na kolejny rok studiów, inaczej nie mam możliwości trenować).
W te wakacje, aby nie marnować czasu zacząłem trenować kalistenikę. Jestem na etapie poznawania możliwości swojego ciała itd.
Dietka również się zaczyna, więc pi razy oko już coś o treningu wiem.

Do rzeczy. Od października chcę trenować BJJ ale i równieź Muay Thai, jednocześnie nie rezygnując z treningu kalisteniki.
Możliwości trenowania sztuk walki mam tylko od poniedziałku do czwartku (kiedy jestem CK).
W poniedziałek i środę jest BJJ, we wtorek i czwartek Muay Thai. Wiem jednak, że będzie to za wiele jak na cztery dni po sobie intensywnego treningu.

W myślach mam więc troszkę inny plan.
Poniedziałek - BJJ
Wtorek - Regen
Środa - BJJ
Czwartek - MT
Piątek - Regen
Sobota - Kalistenika
Niedziela - Regen

Czy taki plan jest dobry? Co o tym sądzicie? Dziękuję z góry za wszystkie udzielone odpowiedzi. Proszę jednak o konstruktywną opinię, a nie odpowiedź "Dobry", żeby tylko coś odpisać i nabić sobie posty :)
Pozdrawiam, Szkarłat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Prosimy o konstruktywną ankietę, a nie post, żeby tylko nabić sobie posty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST

Następny temat

Trening FBW po 2 cyklach splitu

WHEY premium