SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość białka, a jego zawartość w suplemencie i przyswajanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć,

Moje zapotrzebowanie na białko wynosi 64-107 (liczyłem na suchą wagę, odliczając tkankę tłuszczową). Jeśli wspomagam się izolatem białka grochu, którego PDCAAS równe jest 0.69, zawartość białka w 100g tego suplementu to 77, to na 100g spożytego produktu przyswajają się tylko ~53g?

Jeśli moje obliczenia są poprawne, a celuję w przyswojenie z niego 40g białka, to muszę dziennie brać około 75g tego suplementu. Czy dobrze myślę?

Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33021 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277955
Po co sobie zawracasz głowe takimi pierdołami. Przyjmuj białka 2- 2,5 g na kg masy ciała i po kłopocie. Licz białko każdego pochodzenia a dostarczaj z lekką przewagą zwierzęcego .

Jeśli dieta słaba to suple nic nie dadza



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-06-15 17:37:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Jestem weganinem, stąd moje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
to przestań być i zacznij jeść jak człowiek -,-
2

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodany

Następny temat

Końcówka redukcji do oceny

WHEY premium