SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile moge osiągnąć w bicepsie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Siemka ,wiem ,że zadaje głupie pytanie,ale od początku. Zacząłem ćwiczyć 3 miesiące temu systematycznie codziennie po 1,5h wyciskania i o to moje pytanie ile mogę osiągnąć cm w bicepsie w ciągu 7 miesięcy ćwicząc tak jak teraz codziennie? Ps 31 cm w bicepsie w wieku 15 to git?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
1,5h wyciskania co dzień? Wyciskając na klatkę jak sama nazwa mówi angażujesz głównie mięśnie klatki piersiowej, tricepsu. Polecam trenning dla początkujących sakera. Musimy wziąć pod uwagę, że każda partia potrzebuje bodźca do wzrostu poprzez odpowiednie ćwiczenie. Robiąc uginanie ramion ze sztangielkami nie urosną nam nogi, robiąc wyciskanie nie urosną nam plecy. Więcej trenningu nie oznacza lepiej! Nasze mięśnie potrzebują czasu na regeneracje. Jeżeli chodzi o to ile możesz osiągnąć, jest to sprawa całkowicie indywidualna. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Źle to określiłem 1,5 h np na kolanie potem triceps itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Polecam zacząć ćwiczyć planem, żeby móc monitorować postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
męczenie łap codziennie po 1,5h to głupota nie mająca sensu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11523
Zaczynałem od 31 cm (czyli tyle, ile Ty masz teraz), a po 3 miesiącach przybyło mi 2,5 cm w bicepsie. Na razie nie robię żadnych ćwiczeń typowo na biceps i nie biorę kreatyny, więc w momencie zatrzymania wzrostu mam możliwość dodania nowych bodźców. Mam nadzieję, że na redukcji nie będzie dużego spadku, a kolejna masa doda podobną ilość centymetrów. Liczę na dojście do 40 cm po czasie w przedziale między od roku do półtora roku ćwiczeń. Wydaje mi się, że jeśli ja rosnę, to Ty też nie powinieneś mieć problemu, bo zawsze miałem problem z przybieraniem na wadze i źle podchodziłem do diet i treningów. Chciałem jak najszybciej, jak najwięcej i cieszyłem się z kilku kilogramów w szybkim czasie (nawet jeśli to był sam tłuszcz), a potem rezygnowałem. Teraz trzymam tempo wzrostu wagi na 0,25 kg tygodniowo i powoli wszystko idzie w górę. Nie ćwicz codziennie i nie mierz się codziennie, tylko skup się na wykonaniu swojego planu i utrzymaniu systematyczności. Powodzenia.


Zmieniony przez - Czesiek Grzesiek w dniu 2018-01-01 23:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Nie da się określić ile zrobisz w bicepsie bo nie wiadomo jak trenuje. Czy tego bicepsa nie trenujesz za ciężko, jak się odżywiasz. Wrzuć cały plan i zobaczymy co tam działasz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
peter norivotest
Siemka ,wiem ,że zadaje głupie pytanie,ale od początku. Zacząłem ćwiczyć 3 miesiące temu systematycznie codziennie po 1,5h wyciskania i o to moje pytanie ile mogę osiągnąć cm w bicepsie w ciągu 7 miesięcy ćwicząc tak jak teraz codziennie? Ps 31 cm w bicepsie w wieku 15 to git?


Nie wiem ile możesz osiągnąć cm w bicepsie w ciągu 7 miesięcy ale możesz sobie policzyć orientacyjne ile możesz maksymalnie zbudować mięśni (także w bicepsie) przy swoim kośćcu. Wystarczy wejść na stronę http://www.weightrainer.net/bodypred.html i podać swoje dane (w calach):
- Wzrost (Heihgt)
- Nadgarstek (Wist)
- Łydka (Ankle)
oraz w %
- Tłuszcz (Bodyfat)

W wyniku otrzymasz coś takiego:




W moim przypadku:
Klatka piersiowa (Chest): 47.4in= 120.3960cm
Przedramię (Forearms): 13.8in = 35.05200cm
Udo (Thighs): 24.9in = 63.24600cm
Ramię (Biceps): 17.2in = 43.68800cm
Kark/Szyja (Neck): 16.8in = 42.67200cm
Łydka (Calves) 16.7in = 42.41800cm



Zmieniony przez - SzeA w dniu 2018-01-02 10:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wróżbita Maciej się nie myli
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
Wróżbita Maciej się nie myli



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 szybkie pytania

Następny temat

push pull 3 dni do oceny

WHEY premium