SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile deki i ile razy w tygodniu??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
Cześc! Mam 20 lat mam diete ćwicze 2 lata i za sobą cykl na prolongatum (20 szotów) i metce(100 tabletek). od ostatniego strzału minęły 3 miesiące. Teraz chciałbym zrobić cyklon:) na dece holenderskiej. szukałem na forum ale mało co znalazłem. Ile mi trzeba szotów na cykl(15 GR) i kuć 1 raz w tygodniu?? i co z deca dick musze zapodać też tostka??Jesli chodzi o mój profil to nie sugerujce sie nim bo cały czas siedze na koncie brata i nie należe do niekumatych SAA.Pozdrawiam i dzięki za pomoc
1

"...Seks,alkohol,mordobicie to co kocham ponad życie..." ale ch**nia jest bo nie pije :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
1-10 200-400mg e7d...
no i tesc musi byc...zreszta poszukaj bylo juz wiele razy...i wiele podobnych

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
12 tyg. temu ostatni strzal prolki a ty juz chcesz walic cykl z deka ?

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2006-03-11 16:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
jak na tak mały staz waliłbym 200mg c6d,i do tego najlepiej prop 50mg c2d,lub prolka 200mg c5d,a na forum chyba słabo szukałes bo o dece jest tego pełno

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Nie widze sensu wbijac deke co 5 lub 6 dni optymalnie jest co 7 dni chyba ze lubisz sie kuc to rozumiem. Wiadomo ze do deki przyda sie tesc i tu najlepszy jest prop lub prolo juz zalezy od gustu ktory wybiesz ale zakladajac ze to twoj 2 cykl to wybralbym propa poniewaz na krotki estr wiec jest lepszy na paczatek od prolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
to musze propa zacząc razem z deką ?? i skończyć musze tak samo jak deke bo jak nie to decka dick ??odp.

"...Seks,alkohol,mordobicie to co kocham ponad życie..." ale ch**nia jest bo nie pije :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
w sumie mozna tez pociagnac tescia 2 tyg. dluzej od deki...jesli zaczalbys ja bede tescia to tak jak piszesz by było a tego chyba nie chcesz...dbaj o zdrowie...

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
proponujecie deca+testosteron zmniejsz sie ryzyko wystapienia deca dic ale zwieksza ryzyko wystapienia ginekomasti.deca dic minie po pewnym czasie a gino????bez operaci sie nie obedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Zależy od dawki archeologu

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
dobra to teraz skrótowo..temat sraczka - wielokrotnie przerabiany,a więc zrób tak :p
deca 1-10 200mg e7d
enan 1-12 250mg e7d (jakiś iran albo cidoteston)
pozdro!

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
archeolog.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3-ci cykl - Meta + Oma

Następny temat

fenyloproinat nandrolonu

WHEY premium