SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile chudnąć tygodniowo na diecie IF ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

mężczyzna

Waga

85-86kg

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

13-14%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

rano szkoła rano , trening o 20 , śpie od 24 do 6.30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

cwiczenia siłowe

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta redukcyjna

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

spalacz , bialko , kreatyna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 381
Witam od ponad 3 miesięcy jestem na diecie redukcyjnej , zrzuciłem 12 kg , od tygodnia stosuję dietę IF (intermitten fasting) . Od początku starałem się chudnąć od 0,5% do 1% masy ciała na tydzień . Czy przy diecie IF też powinienem tyle chudnać żeby nie stracić za dużo masy czy więcej ?
Jem od 20 do 24 . Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Chudnie się z tłuszczu nie z masy ciała czy cyferek na wadze. patrz na pas i inne pomiary.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 381
No niby tak ale chyba są jakieś granice (ile chudnąc w określonym czasie) w procesie redukcji tkanki tłuszczowej aby nie stracić za dużo mięsa .

Zmieniony przez - michal213 w dniu 2015-01-09 00:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Jak nie doprowadzasz do patologicznych sytuacji typu permanentna Głodówka czy skrajnie niski poziom tłuszczu nie bardzo masz się czym martwić .

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-09 00:50:30

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta intermittent fasting a tłuszcz na brzuchu.

Następny temat

Jak umiejętnie robić masę żeby nie szło wszystko w brzuch

WHEY premium