SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile białka z odżywki?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Nie byłem do końa pewien w tym dziale czy w "Odżywki, suplementy" - jeśli trzeba to proszę przenieść.

Jeżeli na moje 100kg i na masę przyjąłem, że białka będę potrzebował 200gr to nie wiem w jakim stopniu te 200gr może składać się z białka nie zawartego w pokarmach?
Tzn. pod postacią odżyweczki proteinowej.

Ile - mam na myśli ile maksymalnie?

Zaznaczam, że nie mam zamiaru stosować odżywki jako zamiennika białka zawartego w pokarmach, ale uzupełnienie diety, ale zdarzają się sytuacje wyjątkowe, brak czasu itp.
Poza tym dochodzi aspekt ekonomiczny.

Ale załóżmy, że byłoby to któregoś tam dnia 4x50gr białka zawartego w odżywce i jakieś tam drobne w pokarmie.
Jak to widzicie.
I na koniec jaki % takiej formy białka jest optymalny w codziennej diecie?

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Bodajze 50% to maks

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Raczej nie ma jakiegos okreslonego %, najlepiej jak najmniej

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiadomo najlepiej i najzdrowiej z pożywienia....50% to moim zdaniem i tak zawyżony max.....100gram z odżywki...strasznie dużo...lepiej chyba zjeść jakąś pierś , czy szynke czy cokolwiek

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
Z POZYWIENIA POWINNO GÓROWAĆ

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Najwieksza ilosc jaka slyszalem zeby ktos stosowal to 60%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Powinno sie zjesc conajmniej 2 mocne posiłki

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Dzięki wszystki.
Też uważam, że jedzonko to podstawa, ale czasem człowiek naprawdę się spieszy ;)

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TWARÓG vs.PIERŚ KURCZAKA

Następny temat

ckd:carb-up

WHEY premium