SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile Kalorii ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 647
Mam pytanie ? Waze 68 kg w dni treningu spozywam 140 g białka i ok. 540-560 g ww , a w dni wolne od treningu spożywam polowe tych ww i bialka [jest to spowodowane małą zasobnością portfela]. I mam pytanie ile powinienem spozywac tłuszczu i skąd go brac [jakie oleje czy oliwki?].
Mimo tych niedoborow nie moge powiedzieć że nie mam przyrostów , lecz według mnie spożywam zbyt mało kalorii. Jakie jest zapotrzebowanie dla mojego organizmu ? => robie aktualnie mase
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
złe roziązanie co robisz a tłuszczy 1 g na kg z rośin i ryb

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 647
Mógłbyś napisać troche wiecej "złe rozwiązanie" , dlaczego? jak poprawic to majac małe finanse [niestety]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
noto w dni bez treningu uzupełniaj zdrowymi tłuszczami a moe jajka sa tanie watrubki to tez zrudła białka

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2519
Dobra kombinacja na pełnowartościowe białka to (podobno, wg fachowych czasopism i publikacji w necie) "zboża + rośliny strączkowe", a dodatkowo dzięki tej kombinacji masz sporo węgli i składników mineralnych - a jeśli dodasz marchewke lub inne warzywko to będzie pięknie, bo będą i witaminki
Taka dieta niezrujnuje domowego budżetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 647
Dzięki za pomoc !!! Tylko jeszcze jedno , oprocz tłuszczy uzyskanych z płatków , makaronu . . . moge dobić tłuszcz np. zwykłym olejem roslinnym . czy tłyszczem z oliwy z oliwek ??? czy to jest zły pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tłuszcze oliwy z oliwek jak najbardziej byle nie olej roślinny do smazenie i pieczenia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
jaja sa tanie i nie sa juz niezdrowe, tak jak to mialo miejsce niedawno zoltko ma tluszcz, ale samych bialek to mozesz i 5 dziennie i wiecej ladowac. A co do lykania samego oleju - zycze powodzenia...

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czekolada?

Następny temat

EXTREMALNE DNP!!! Do 7kg na tydzień!!!

WHEY premium