logo
zamknij zamknij

Ile B/T/W na 1kg masy ciała

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2260

0 5 0
napisał(a)
BAZ
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1104
Jak w temacie wiem, że tych tematów jest bardzo dużo ale nie mogę nic konkretnego znaleźć przy diecie na masie. Z tego co pamietam na 1kg masy ciała potrzeba 2g białka, na 1kg 1g tłuszczy a na 1kg 4g węglowodanów. Po spełnieniu tych zasad po ułożeniu diety brakuje mi dosyć sporo kcal. Więc czego mam dodać do diety?
1
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Thindux
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8869
Zależy jaką masz budowę ciała
napisał(a)
TomekZ88
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 348499
Oblicz zapotrzebowanie w kcal i daj na początek 2g białka, 1g tłuszczów, a resztę węgle.
napisał(a)
fizyczny
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3775
bialko 2-2,5g. Reszta wegle i tluszcze. To juz zalezy od wlasnych upodoban i organizmu. Jezeli tluszcze sa dobrej jakosci to moze ich byc wiecej niz 1g/ kg mc. Ja np mam prawie 2g tluszczu na kg i nie mam zamiasru tego zmienac.

Kwestia wysoce indywidualna. ;]

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

napisał(a)
Ekspert-SFD
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase koktajle :]

Następny temat

Dieta TNT by Men's Health

Mit zdrowego błonnika

Markus Rühl wziął ślub!

Błędy początkującego: redukcja bez końca

3 mity na temat gainera