SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141271

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
O, dobre określenie, chudzielec z brzuchem. A może jakąś zrytą psychikę mialem bo przy wadze właśnie 62kg i 178 z tego co pamiętam jeździłem codziennie godzine na stacjonarnym. Ciągle uważałem, że jestem gruby. Ja od zawsze mam oponkę ale na te lato chciałbym pierwszy raz w życiu zobaczyć u siebie chociaż leciutki zarys kraty a wiem, że łatwo nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja zawsze byłem niczym hulk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Krzyh93
Myślisz o jakichś zawodach w WL?


no co ty, za cienki w uszach jestem RAW by trzeba było ze 200 ciskać w mojej wadze ;) Ja chce dobić do 150, a jak poprawię się do 160 to może się skuszę spróbować wyciskać w koszuli Ale to dalekie plany. WL nigdy nie było moją mocną stroną a na stare lata mi się zachciało to zmienić. Na razie z dobrymi efektami

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
Tak sobie przeglądam filmiki i patrzcie:





Fajnie to wygląda, nie? Ciekawe czy takie coś można sobie szamać i gdzie dostać RAZOWE ciasto wie ktoś może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Zacząłem myśleć by z tych rekordów moich w dipach i pull upsach odliczyć połowę i dodać do rekordów by robić negatywy. Czyli w dipach byłoby 37.5kg, a pullach jakieś 25kg. Zbytnio nie wiem jak się robi te negatywy, co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi nie podchodzą negatywy, wolę klasyczną progresję z serii na serię i z treningu na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No właśnie nigdy nie robiłem negów z obciążeniem. Niepełne powtórzenia bylyby lepsza opcją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcesz klasycznej progresji? A niepełne - co kto lubi, na mnie manipulacja zakresem ruchu działa całkiem nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Rampowałem już, nawet nie było źle, gdy się zablokowałem to po prostu przerwałem, teraz wracam. Przerwy z 5 minut muszę robić bo chcę jedynie na siłę poćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo wrzuć objętościówkę, a potem do ramp wróć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium