SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igla 0,4 dlugosc 12 mm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
Mam pytanie lece testosteron enantan igla 0,4 dlugosc 12 mm sa to strzykawki o pojemnosci 1ml akurat tyle ile potrzebuje na jednorazowe uzycie dwa tesc w apm wiec nabieranie mam z glowy przelewam po wyjeciu tloczka z amp i lece kwestia jest taka czy nie jest to zaplytko choc dosc dlugi czas tak bijie i zero powiklan ale prosze o fachowa porade.

Zmieniony przez - diablus88 w dniu 2014-05-06 22:39:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
dziekuje ci za porade ta ostania zakoduje sobie juz na zawsze facet to musi miec cos na czerwono zeby zrozumiec :) dzieki bardzo i pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
chcialem dodac zdjecie owej maszynki i nie moge zaladowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O wiele za płytko. Optymalna długośc to 30 mm jezeli nei jesteś grubasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
no wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
nie jestem i bijie juz tak dosc dlugo takze jakby bylo zle to sade ze mialbym jakies ropniaki podskorne lub cos a jaka grubosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
Powiedz czy to może być przyczyna ze slabo mnie kopie poniewaz jak wbijie tym sprzetem lajt zero nic a zrobilem raz strzala igla 0,6 25mm wbilem ja prawie cala zostal kawaleczek doslownie i po wbiciu odrazu mialem ciary i goraco tak jakby odrazu klepalo przez 10 min takie uczucie mozesz to jakos skomentowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
igłą 12 mm bijesz podskórnie. Nie wiem, ile sie takim sposobem przyswoi z zaaplikowanej dawki ale ryzykujesz powikłaniami wstrzykując sobie olej pod skórę.
Iniekcja powinna być domięśniowa i nawet "prawie cała" igła 25 mm to jest za płytko.

Na pewno od razu nie klepało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Testosteron zaaplikowany podskórnie znacznie dłużej się wchłania niż domięśniowo.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
no ale wbijajac ciagle 12mm slabe odczycia mialem po kilku tyg tylko sila a po ponad miesiacu wbilem dluzsza igla 1ml akurat wtedy byl to testosteron depo 250 mg i po wbiciu mialem taki strzal ze ciaryna maxa cieklo ze mnie po wbiciu ale zas na drugi dzien na treningu mialem inne odczycia niz po krutkich mozliwie ze zle zrobilem strzala czy ze wlasnie odpowiednio. mam chudziutkie barki takze co bys mi poradzil zeby jakim sprzetem robic shota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
rob tak jak trzeba i po problemie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Barki to igła 30mm, uda/pośladki to 40mm

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedłużenie cyklu.

Następny temat

pomoc przy odbloku hcg hmg aromasin

WHEY premium