SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I znów allegro... sprawdzał ktoś??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 729
http://www.allegro.pl/item129876571_bialko_serwatka_gainer_carbo_zrob_sam_nie_sterydy.html
da się coś takiego w ogóle zrobić tak tanio?? wiem że wszyscy mają spory dystans do allegro przez te wszystkie pseudobiałka itp, ale sprawdzał ktoś ten niby boski przepis??

Yo, Yo, Kreatyny Siła!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nei sprawdzalem ale moim zdaniem takie przepisy sa z dupy wziete i nie ma sensu ich robic lepiej sobie kupic ryz z kurczakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
"Pamietaj ze moj gainer jest zrobiony z tych samych skladnikow co gainery firm sprzedajacych odzywki!!!"
Kupujesz maltodekstrynę za ok. 4zł/kg, mieszasz ją z Ostrowią (22zł/kg) i tyle. 700g malto+200g ostrowii da Ci niezłego gainera za 7zł. Jeśli gość uwzględnia jeszcze mleko, to będzie taniej. Banalne... Ale jak widzę kilkadziesiąt zł już zarobił

Tak w ogóle to zauważ ile błędów ortograficznych w opisie narobił. Podejrzewam, że małolat jakiś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
ja ci powiem co to
Maltodekstryna + ostrowia
gadałem z gościem który to kupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 729
aha dzieki za szybkie odpowiedzi:) własnie przed chwila polazilem po forum i znalazlem ten przepis i wydaje mi sie fajowy:)

Yo, Yo, Kreatyny Siła!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu suplementow

Następny temat

Prosze o poradę

WHEY premium