SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

I cykl - prosze ocencie rozpiske suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1441

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3142 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40873
w dnt mozesz dac troche wiecej np 2x3capsy.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4584

Tak to wyglada dobrze?
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1410 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150760
ja bralbym bcaa przy silowce (przed i po). w dni z aerobami bralbym tylko przed.

ale to moja prywatna opinia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4584
jestes w stanie jakos uzasadnic swoja opinie?
napisał(a)
Początkujący

Tak to wyglada po zmianach. Jeszcze jedno pytanie, bo mam jeszcze troche supli Olimpu tzn ZMA, Chela-Mag i witaminy, ktore to biore teraz (ZMA zamiennie z Chela-Mag).

Rozumiem, ze nie ma sensu tego brac podczas cyklu, bo bede szamal Animal Paka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SCITEC Attack

Następny temat

pare pytań.

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?