Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 239530 razy
  • Autor

IZOTEK c.d.

• hulk997
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 28265

Wysłano 13 września 2006 17:34

zgłoś naruszenie
    Wyniki okazały się byc dobre. Jutro ide do apteki.
    Ostatnie wołanie o pomoc w znalezieniu taniej apteki w Krakowie.

Teraz mam za 180 zł - to drogo raczej.

I odrazu prosze o opinie na temat jakiejs pomadki do ust. Nie bez znaczenia jest cena.

Z góry dzieki.
  • wilson_npk
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 7355

Wysłano 13 września 2006 19:00

zgłoś naruszenie
    pewux może wrzucisz fotke teraz na czasie podczas leczenia ? jest jakaś poprawa ? u mnie 3 dnień . już raz moja kuracja zostala przerwana przez nieodpowiedzialną panią dermatolog :/ nawet badań mi nie zrobiła przed leczeniem ehh są ludzi są parapety . pozdrawiam
  • Jesper85
    • LPA: 682

Wysłano 13 września 2006 19:16

zgłoś naruszenie
    hulk997, w aptce na ul. Retoryka Aknenormin kosztuje 159zł, a w aptece w Wieliczce na ul. Piłsudzkiego 155zł.

• hulk997
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 28265

Wysłano 13 września 2006 19:33

zgłoś naruszenie
    Jesper dzieki. Znalazłem za 160 zł na Józefińskiej. Wprawdzie na początku kosztował 167 ale biore 6 opakowań naraz wiec taniej.

Jesper - chodzi ci o apteke Ziko?

A 159 to juz po negocjacji ceny czy to cena początkowa?

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2006-09-13 19:45:09
  • pewux
    • Trenuje: 5 z przerwami
    • LPA: 3768

Wysłano 13 września 2006 20:24

zgłoś naruszenie
    wilson_npk

a wrzuce ale za tydzien, cierpliwosci bo wtedy skoncze 30 tablete.
  • tomek 82
    • Na forum: 11 lat
    • Trenuje: juz jest troche
    • LPA: 85811

Wysłano 13 września 2006 20:43

zgłoś naruszenie
    dorota1999
    u mnie pojawialy sie tylko w okolicy nosa ale juz zeszlo. podejrzewam ze bylo to spowodowane przeziebieniem i ogolnym zmeczeniem. dzisiaj bylem u dermatologa w anglii. ogolne wrazenie calkiem pozytywne. babka bardzo mila nawet powiedziala ze moglem jeszcze pociagnac miesiac dluzej tak na wszelki wypadek. ogolnie oni maja troche dluzsze cykle tzn laczna dawka jest minimalnie wieksza. zadnych masci i innych dodatkow nie kazala stosowac. narazie pozostaje mi czekac a jesli nastapi nawrot dzwonic do niej. tak wiec spoko jest.
    dzis zaczynam stosowac kreatyne+inne dodatki. zobaczymy jak wplynie to na stan skory.
    NOX
  • Kenny_
    • LPA: 1498

Wysłano 13 września 2006 20:53

zgłoś naruszenie

Witam wszystkich serdecznie

U mnie dzień 44, dawka 30 mg. Kiedyś na plecach mialem masakre, pełno ropnych zwłąszcza w górnych partiach i ogólnie źle to wyglądało. Teraz zapodam fotkę, na któej widoczne czerwone ślady to jedynie przebarwienia (z jednym wyjątkiem po prawej stronie ) a i one zanikają powoli. Plecy w dotyku prawie ( i tu wcale nie robi ono wielkiej różnicy wręcz przeciwnie ) gładziutkie Ogólnie to twarz powoli też się oczyszcza. Za kilka dni walnę fotkę skóry twarzy "Wysyp" jednak trwał jeszcze troszke i wciaz w sumie trwa bo wychodzą te wszystkie podskórne. Jak coś to pisać na maila a napiszę co będę wiedział

Pozdrawiam
    W budowie;]
  • pewux
    • Trenuje: 5 z przerwami
    • LPA: 3768

Wysłano 14 września 2006 07:21

zgłoś naruszenie
    Noo niezle Kenny_, respect . Dobrze ze pojawiaja sie foty w tym wątku bo przynajmniej ciekawiej i obrazowo mozna przekazac dalszym pokolenia przebieg leczenia.

PS
    Osiagnelismy 100 w tym wątku! trzeba to oblac
  • Afrok
    • Na forum: 10 lat
    • LPA: 32474

Wysłano 14 września 2006 10:12

zgłoś naruszenie
    Witam załogę po nieobecności.
    Sprawa mojego wyjazdu wygląda tak: Norweg i Polak mieli spółkę, która się dobrze rozwijała i działała dłuższy okres czasu (nie mam pojęcia ile dokładnie), niestety w którymś momencie komuś coś nie spasowało (jak niewiadomo, o co chodzi to chodzi o pieniądze ) i firma się rozpadła, niestety nie poinformowano nas o sytuacji firmy przed wyjazdem, nie czuje się oszukany, bo zarobiłem troszkę ponad to, co wydałem na całą podróż a do tego zwiedziłem sobie kawałek Norwegii, dokładnie Oslo i okoliczne wioski. Nie ma, co się łamać cały świat mi jeszcze został do zobaczenia.
    Ok. koniec Spamu wracamy do tematu.

Nadrobiłem zaległości związane z tematem

Kenny_

Z tego, co przeczytałem twoja kuracja przebiega wręcz w identyczny sposób jak u mnie, mi tez prawie wszystko zeszło z pleców około 2mc od rozpoczęcia.

pewex

Dzięki za słowa uznania, ja startowałem z podobnego poziomu, co ty, ale przed samą kuracją trądzik trochę odpuścił (chyba wiedza, co go czeka )

tomek 82

Ja jestem 6mc po kuracji i też mi sporadyczne wyskakują takie „wypryski” (tylko w miejscu gdzie się golę, czyli broda), nie wygląda to jak typowy pryszcz, ale jednak jest. Stan skóry u mnie tez jak najbardziej normalny, oznak nawrotu nie widać, skóra już nie jest sucha tak sucha jak wcześniej, tylko normalna i nie sprawia żadnych problemów.

Myślałem na napisaniem FAQ o Roa i leczeniu żeby wszystko było w jednym miejscu, żeby nowi nie musieli przekopywać 100 stron tematu, ale nie mam na razie pomysłu, w jakiej formie to zrobić.

Pozdrawiam Afrok

P.s. teraz jestem z Wami i w miarę możliwości będę odpowiadał na pytania. Foty dam jak pożyczę od kumpla aparat.

• 12wsxzaq
    • LPA: 118

Wysłano 14 września 2006 15:02

zgłoś naruszenie
    mam pytanie :) bral (lub bierze) ktos z was izotek i jednoczesnie smarowal sie mascia isotrexin ?