SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Partyzanka

Wiem że mi pobierali próbkę z krosty żeby ją przebadać pod kątem gronkowca, ale nie mam informacji czy Izotek działa na trądzik wywołany przez niego. Zapytaj dermatologa.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
hej
3 miesiace bralem izotek , teraz zakonczylem kuracje , mam takie pytanie :
cyz jest jakis sposób na usuniecie błyszczącej skóry czoła ? w szczególnosci góry czoła zaraz pod włosami ( do połowy czoła ) , są to też m.in. pozostałości po bliznach i kilkuletnim codziennym tarciu twarzy ręcznikiem żeby złuszcyć naskórek , czy są jakieś skuteczne sposoby na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
hmmmm...mam nadzieje,ze ten shit nie powroci!
no coz ....czekamy!
pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7447
po 1 miesiącu kuracji jak narazie nic nie wskazuje na to że będzie lepiej wyskoczyło pare niespodzianek a stare bardzo powoli się goją . słońce za oknem a ja siedze w domu :( pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
25 dzień kuracji.
Jest dużo, dużo, dużo lepiej ... Poznikały wszystkie cysty, zostały przebarwienia, blizny i pojedyncze (można policzyć) wypryski.
Wcześniej jechałem wszystko co możliwe, począwszy od wysuszających maści, mazi po silne antybiotyki i pomagało krótkotrwale. Decyzja o Akne była strzałem w 10, przynajmniej jak do tej pory.
Tylko działanie na psychikę i stawy troszkę daje znać o sobie. Usta tak sobie, oczy czasem. Ale życia tak bardzo nie uprzykrza. Buzia na początku czerwona, że hej, ale później tylko lepiej i lepiej.
Mam pytanie do tych bardziej doświadczonych izo/roa/akne użytkowników : czym myjecie twarz ?
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w dalszych bojach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
wilson_npk
nie łam sie, ja tez siedze w domu, wychodze wieczorami, 2 miesiace kuracji minęły, a u mnie poprawa bardzo niewielka, dopiero od niedawna zaczęlo sie poprawiac, no ale jednak...zaczęło!:) cierpliwosci! grunt to znalezc sobie zajecie... chocby w domu! ja mam do napisania prace, skacze na skakance, jezdze na stacjonarnym rowerku i wcieram w siebie balsamy jak szalona! jeszcze nigdy nie mialam tyle czasu, zeby o siebie zadbac;) a na slonce i tak nie ma co wychodzic, chyba, ze grubo wypackanym kremem z filtrem...

afrok
dzieki, jutro ide do dermy, niech ratuje moją psychike i udowodni, ze to nie gronkowiec;)

martinek0
tak mi sie wydaje, ze musisz troche poczekac az Ci sie naskórek odnowi, są takie kremy matujące, bezbarwne, moze to cos pomoze tak chwilowo, a po 6 miesiącach, jezeli skóra nie dojdzie sama do siebie moze warto byloby pomyslec o jakichs peelingach dermatologicznych, bo wczesniej i tak tego robic nie mozna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
artemis88

ja uzywam physiogel, chociaz makijazu to u mnie nie zmywa, wiec do zmycia podkładu na noc myje sie Garnierem "czysta skóra", ale Ty chyba facet, wiec problemu ze zmyciem makijażu chyba nie masz i służy mi tez takie nowe "kremowe mydło w płynie" Johnson's baby SOFTWASH, pozdro, zazdroszcze szybkich efektow!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7447
Partyzanka
dziękuje za poprawe nastroju :) przynajmniej wiem że nie jestem sam z tym letnim horrorem :] tylko dziwi mnie postawa mojej pani dermatolog , wydaje mi sie że ona nie przeprowadzała nigdy kuracji izo . zaczałem miesiąc temu tuż przed nadejściem lata czyli opalania i innych rzeczy z nim związanych , z uwagi że mój trądzik nie jest bardzo rozmaity przed kuracją izo zażywając antybiotyki wszytsko było elegancko , dużo ich nie przyjmowałem . przestałem równo miesiąc temu poszedłem do lekarza ( wyskoczył mi jeden ropniak na brodzie ) a ona przypisała mi izo . moim zdaniem jest to troche nie przemyślane . co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
hej!!
mam pytanko do kobiet:jakich podkladow uzywacie teraz matujacych,czy jakis nawilzajacych??i do jakiej cery bo nie wiem czy teraz powinno sie kupowac do cery tlustej??moze ktoras z Was polecila jakas konkretny podlad jakas firme ...Pozdrowionka!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
siema!! U mnie 2 miesiąc kuracji dawka to 20 mg tylko nie codziennie nie biore w soboe i w niedziele!! Efektów praktycznie zero chodziaz zaskórniki mi sie troche zmniejszaja i od czasu do casu tylko cos wyskoczy ale nie powstaja juz zaskórniki nie wiem co o tym myśleć a do tego mam straszne blizny !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium