SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
zresztą kto tu mówi o 'długodystansowych flirtach'? pisałam na co się zwraca uwagę...
na pewno są wyjątki od reguły i pewnie Ty sama jesteś takim wyjątkiem albo Twór partner.
teksty typu: " wygląd dla mnie nie ma żadnego znaczenia" są bełkotem, dla mnie osoba, która wypowiada takie słowa po prostu kłamie.Dla każdego z nas liczy się on bardziej lub mniej, ale LICZY obok innych cech! oczywiście co jest priorytetem to indywidualna sprawa każdego z nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
alez zle mnie zrozumilas! ja naprawde o czyms takim czytałam i sie przerazilam strasznie a poza tym chyba mamy podobny problem-tzn byc moze wyolbrzymiamy sprawe, bo ja w swoim srodowisku jestem postrzegana jaka ladna, interesujaca dziewczyna(i nie wiem jakim cudem bo juz mi sie nawet nie chce kamuflowac tych wszystkich czerwonych plamek-a wierz mi mam bardzo wrazliwa delikatna jasna skore po ktorej widac WSZYSTKO), aha nie mam faceta(juz), mam przykre doswiadczenia glownie dlatego ze sama sie zamykam-ja juz o tym pisalam ze jest jakis tam spoleczny "nacisk" ze kobieta ma wygladac ladnie a ze zla cera baaaardzo trudno wygladac ladnie, bo to jest tlo a tlo ZAWSZE jest wazne!

i nie podawaj tej strony bo nikt tu nie chce sie dolowac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
i Ty tez sie nie doluj, sprobuj o tym nie myslec-wiem ze ciezko..

tez uwazam ze jesli ktos twierdzi ze wyglad dla niego nie jest wazny to klamie, ale widzisz-ten wyglad wcale nie oznacza buzi i figury topmodelki, np. ktos moze lubic typ urody ktory w szerszym kręgu bedzie uchodzic za brzydki..

z drugiej strony-co to musi byc za czlowiek ktoremu podobaja sie tylko osoby ze zla cera? to juz jest dziwne i nienormalne, dlatego ze to jest CHOROBA a nie zwykly defekt, jak krzywy nos(ktory moze byc ciekawy)-bo krzywy nos to NIE CHOROBA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Ty sama z sobą piszesz?

i nie podawaj tej strony bo nikt tu nie chce sie dolowac..

i Ty tez sie nie doluj, sprobuj o tym nie myslec-wiem ze ciezko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
Ogólnie to się nie dołujmy i bądźmy dobrej myśli :]. U mnie rozpoczyna sie drugi miesiąc kuracji. Wyskakuje mi coś raz na tydzień, np. wczoraj wielki,czerwony podskórniak pod okiem. Pytanko mam, macie dużo wągrów? ja mam kilka na policzkach ale na nosie to chyba 50:] Izo je wyciągnie czy raczej nie da sobie z nimi rady:>

Pozdrawiam, 2dEst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
tak CTA-sama ze sobą, bo ja jestem multichorobowa i schizofrenie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
Rosjanka - ale tak najlepiej... po co się rozdrabniać wszystko hurtem leczyć jak leci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
oczywiscie-ja wszystko zawsze hurtem bo szkoda czasu..
ale wiecie to nie są zarty-jak ktos ma "koronkową" psychikę to izotek wprowadza niezły zamęt..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
rzeczywiście źle Cię zrozumiałam

a co do : ten wyglad wcale nie oznacza buzi i figury topmodelki, np. ktos moze lubic typ urody ktory w szerszym kręgu bedzie uchodzic za brzydki
--> to wiadomo!

ale na pewno nie oznacza twarzy z trądzikiem :> ( a o tym pisałam )

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
w takim badz razie calkowicie sie z Toba zgadzam i dlatego musimy zrobic wszystko zeby sie tego pozbyc i zaczac zyc normalnie ze swoimi WRODZONYMI wadami, defektami, walorami i zaletami..

jestem w stanie zaakceptować WSZYSTKO (co zwiazane z cialem) tylko nie dyskomfort skory twarzy..

trzymajcie się!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium