SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
mniej wiecej moze nawet troche dluzej...ale srednio tak w przyszlym tyg wykupie sobie kolejne 2 paczki...a czemu pytasz??;>wiem ze efekt po 5 miesiacach mozna sobie wyobrazic roznie,ale ja naprade mialem ciezki ten tradzik,juz sie niedalo zyc,krosta na kroscie,bolwa obok bolwy (broda,czolo,dolne czesci policzkow,barki).Teraz to nie jest bajka,ale jest o nibo lepiej...mozna powiedziec jeszcze ze te 5 miesiecy to gdzies dopiero polowa leczenia:PP

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
No właśnie, wiec nie wiem czemu aż tak narzekasz, skoro dopiero 5 miesięcy ;) Pamiętaj, że trzeba 1200mg na 1kg przyjąć ;) Więc jeszcze pewnie trochę będziesz zmuszony brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
narzekam,narzekam...boje sie nawrotu,tu sie czlowiek meczy,inwestuje kase,niszczy zdrowie i jeszcze nie ma pewnosci czy to zadziala...:P

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498


re
że na szyji pojawiają sie niewiadomo skąd takie czerwone plamy?

A nie jest to czasem przesuszenie skóry ? Mi się takie coś pojawiło właśnie na szyi i lekarz polecił przede wszystkim nawilżać.

BTW: co poradzicie na te okropne przebarwienia (pryszczy jako takich nie mam, tylko przebarwienia/blizny ) ? Skinoren coś słabo się spisuje chociaż może używam go za krótko i niekonsekwentnie... Kwasy wchodzą w grę nie wcześniej niż za 7 miesięcy

Pozdrawiam i życzę sukcesów w walce

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
kurcze
biore juz ten lek od 137 dni
i nadal jest bardzo średnio

skóra czerwona
2 pryszcze na twarzy
na barkach i plecach ramionach tez cos jest
w dodatku ta wysypka nie widomo z czego na szyji

dodać do tego masakrycznie podkreślam masakrycznie zryta twarz

przestaje wierzyc że bede miał kiedykolwiek normalną skóre
porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
->hulk997

Powiedz mi czy ten izotek Ci tak jak sam napisałeś "zrył" twarz ?

Mi się wydaje, że jak skończycie kuracje Izotekiem, tak samo jak ja, to będziemy musieli udać się na zabiegi do kosmetyczki aby doprowadzić skórę do świetności. Ale aby zacząć takie zabiegi to trzeba niestety wyleczyć twarz całkowicie. Najgorsze jest to, że to wszystko jest cholernie drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
137 dni to za krotko..hulk 3majmy sie widziales moje czolo??;>u mnie tez nie ma rewelacji..ale mam nadzieje ze dam rade.jak sie zalamiemy psychicznie to dupa z tego bedzie!!!to ze mamy przeorane twarze to nie znaczy ze mamy sobie dac przeorac glowe:PP

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Podobno przy bardzo nasilonym trądziku, kuracja trwa ok. 8 miesięcy. A ty z tego co napisałeś masz zakończone prawie 5 miesięcy. Więc jeszcze sporo ciebie czeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
sonymaniak

to jest cholernie bardzo drogie
*jak juz pisalem wczesniej miesieczna kuracja jakies 400 zl

*jest to wynik sredni

srednio leczenie trwa 10 miesiecy(przynajmniej moje ma trwac tyle)
wiec:
400 zl * 10=duzo kasy

za ta kase co wpakowalem w swa chorobe bez problemu bym mial prawo jazdy i autko sredniej klasy<zalamka>

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Ja bym wolał wyleczyć trądzik niż robić prawko i kupić do tego auto ;) Do rozpoczęcia mojej kuracji jeszcze 4 miesiące. Teraz nie chcę brać bo się boję tego wysypu, a do szkoły trzeba chodzić (niestety). W piątek skocze do dermatologa na poważną rozmowę, chcę się dowiedzieć czy zdecyduje się w moim stanie na tą kurację.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium