SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
6333
sloneczka w tym roku raczej nie pouzywasz. Nie ma co zwlekac z braniem. Im szybciej zaczniesz tym szybciej skonczysz.hehe
powoddzenia

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184
moj kolega bral przez cale wakacje i dzieki temu ma juz inne problemy niz tradzik. co prawda musial unikac slonca, ale za to nie musial pokazywac sie w trakcie wysypu :] wybor nalezy do ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 276
Witam!

CZy jezeli teraz biore Lysanel Active - a podobno w pierwszych stosowaniach wyskakują pryszcze (taki wysyp jaki ma miejsce przy braniu Izo), to czy pozniej przechodzac zaraz na Izotek wysyp bedzie mniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
a ja wlasnie dlugo sie zastanawialam-"czyste" WRESZCIE! wakacje i totalna swoboda w sensie roznych wyjazdow i slonca czy tez zaszyc sie w wakacje,stracic je na izo, przesiedziec to pieprzone pogorszenie. I wybralam! WAKACJE! teraz jest ciezko, dopiero 20 tab, do tego stres zwiazany z sesja...chociaz z drugiej strony sesja to wiecej bezkarnego siedzenia w domu, oprocz "wypadow" na egzaminy, i potem dluuugie ferie. Dzis jestem dobrej mysli bo wyposazylam sie w ultranawlizajace maseczki-przesuszenie jest straszne,zwlaszcza na tak wrazliwej cerze..

BEDZIE DOBRZE! i RESZCIE NORMALNE ZYCIE..uff, lepiej mie..mam nadzieje ze Wam tez chlopcy-w wiekszosci chyba, bo zauwazylam madrze ze to forum to jakies sportowo-kulurystyczne..no coz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
Rosjanka - ja nawet kulturysta amator nie jestem ;), ale malo miejsc gdzie tlye ludzi sie na ten temat wypowiada i warto poczytac
__________

wczesniej pisalem jak 'wielka' dawke akne biore :) i tak sobie bym chcial porownac... wiec mam pytanko...
po jakiej ILOSCI nie po jakim czasie zaznaczam zauwazaliscie poprawe taka na jaka kazdy czeka :)?

ja dopiero 40 tabletek zjadlem ale widze ze sie cos zmienia ;P nie mam napuichnietego ryjka no i ogolnie twarz mi sie robi gladka... szkoda tylko ze cala czerwona :)

gladka to dla mnie pojecia wzgledne :P cos co dla mnie jest duzym osiagnieciem dla kogos moze byc tragedia heh

Zmieniony przez - ersiv w dniu 2007-01-30 20:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
ersiv
na poprawe nie ma reguly. Roznie to moze byc. U mnie z dnia na dzien bylo lepiej. Nie mialem zadnych wysypow, wszystko powoli schodzilo. Ciezko jest odp na to pytanie. Mysle, ze po polowie dawki lacznej powinno byc dobrze.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
co do lysanel activ to zawiera on kwas azelainowy czyli to co w skinorenie chyba, jest to substancja bardzo dobra podobno [sam nie stosowalem]

nie ma sie czego bac wakacji, ludzie czy wy myslicie ze wam buzie powykręca jak pokazecie sie na słońcu ? ja chodzilem spokojnie calutkie wakacje i nic mi sie nie stalo. czapka z daszkiem, koszulka z rekawkami i spodenki i jest looz :)
grunt to nie przezywac tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 276
Kto będzie na tyle odważny i pokaże swoje zdjęcia przed kuracją i w obecnym stanie? Jeżeli kogoś to krępuje to prosze wysłac na maila [email protected]... bardzo przydatne byłyby dla mnie, gdyż mógłbym zobaczyc jakie są efekty i czy rzeczywiscie branie tego leku jest takie efektywne..

Pytanie: Jakis baaaardzo nawilzajacy krem, ktory nie zatyka porow i sie nie swieci w miare?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
6333
niestety nie robiłam zdjęć żeby się nie dobijać także nie mogę Ci pomóc ale myśle ze jest tu kilka osób które potwierdzą że warto spróbowac z Izo/Akne (np ja Ja męczyłam sie kilka lat (4) z trądzikiem, nie był jakis bardzo nasilony ale uciążliwy, wypróbowalam setki maści, leków i antybiotyków i nic nie pomagało.. Teraz jestem juz bliżej konca niż początku i uważam ze efekt jest rewelacyjny
Jeśli chidzi o krem to ja używam z AA do cery suchej i wrażliwej, nie zatyka porób ale buzka sie po nim troszke świeci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50
Cześć wszystkim :)
od pewnego czasu przeglądam to forum, od kilku dni biore izotek. Pytanie do osób noszących soczewki - nosicie je w czasie kuracji? Ja wczoraj załozyłam je bezproblemowo, a dzisiaj moje oczy wariują... NIe wiem czy to kwestia leku czy coś innego. Jak sobie z tym radzicie? Uzywam sztucznych łez i całej masy kropli, ale może są jeszcze jakies tajemne sposoby, żeby przywrócić oczy do względnej normy?:/ Mam dużą wadę i chodzenie w okularach jest dla mnie trochę krępuące..
Możliwe, ze to pytanie juz było zadawane, ale z 207 stron odpowiedzi ciężko to wyłapać :)Prosze, poradzcie co mam robic :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium