SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
malinka 21~!
golden rose zdeeecydowanie! genialne! troche sie popiłam, ale juz pisze. Tak wiec golden rose compact foundation (jak dla mnie numer 05), a karnacje mam dosc jasną. kosztuje ok 28 zł w odowiednich miejscach
w niektórych jedak nawet 10 zł więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
tabletki antykoncepcyjne moga pomoc w tradziku ale tez dodatkowo obciazaja watrope.Ja nie brałam tabletek mimo ze lekarka mi zapisywała ale nie widzialam sesnu brania skoro narazie jestem sama wiec po co sie dodatkowo truc ale jezeli laska jest z kims to wiadomo ze to jest niezbedne bo jak powiedziała anka79 sama prezerwatywa to nie jest 100% pewnosci ze nie zajdzie sie w ciaze.

anka79
Aniu to Ty bylas ta osoba ktora wychodziła za maz w czasie kuracji i tak sie bala o slonce w czasie podorzy poslubnej?Bo jezeli to Ty to Cie podziwiam ja chyba bym sie niezdecydowala na slub w czasie wysypu gdzie sa zdjecia i w ogole wszystkie oczy skierowana na Ciebie.
Mam pytanie bo nie wiem kiedy Partyzanka i Monia mi odpowiedzia wiec moze Ty mi poradzisz jakis podklad ktory dobrze kryje przebariwnia i blizny.Uzywałas lub uzywasz jakiegos?Bo ja teraz kamufluje podkladem nawlizajacym w kremie z firmu bell ale wiadomo ze takie fluidy w kremie wnikaja w pory ze zdrowsze sa takie w kamieniu ale chcialbym sie doradzic kobitek ktore uzywaja takich jaki jest najlpeszy bo tak w ciemno kupowac to szkoda kasy.Pozdrawiam i ciesze sie ze Ci pomogla kuracje.Wlasnie ja sie zastanawiam czy moze jakbym brala z izo tabletki antykoncepcyjne czy moze bym miala lepsze efekty...a tak wyleczenie to gdzies 80%...jeszcze 23 tabletki do konca powitam nowy rok bez tabetki..szok..pozdrowionka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
ja to sie tylko o moją wątrobe w sylwestra boje

musze jakieś badania chyba przed imprezą zrobić

Zmieniony przez - CTA w dniu 2006-12-06 11:38:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
wszystkim zycze najlepszego z okazji mikołajków!;)
malinka21 Golden rose w kamieniu jak pisalam wyzej;) pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 424
Malinka sama jestes .. Moze da sie cos z tym zrobić ;):P hehhee

Najlepsze jest to ze ludzie ktorych dotyka ta choroba są ładni i tylko to psuje ich wizerunek, innych głupota i wysmeiwanie.. Do mnie tak do konca to nigdy nei trafilo, bo nikt NIE WAŻYŁBY sie powiedziec jakeis glupie slowo i wytknac mi ze mam syfki bo poprostu sie bali. Żal mi innych co niestety takeigo szacunku u ludzi nie mieli z roznych wzgledow- zwlaszcza dziewczyn. Kazdy z nas wie jaka okrotna jest ta choroba. JA swoje NAJGORSZE czasy mam za sobą(2-3lata temu) a i tak izotek lykam dopiero od poltorej miesiaca (poprawa DUUUŻA!) Widze po fotkach- ktore moim zdaniem nalezy robic. Mimo wszystko Żal mi ludzi ktorzy muszą przechodzic przez te wszystkei etapy TRĄDZIKU. (który oczywiscie nie wynika z braku higieny.. TRZYMAJCIE SIE MOCNO !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
hej wszystkim. ja skonczylem kuracje juz 4 miesiace temu, trwala ona ok 8 miesiecy, no i co by tu na ten temat napisac. na poczatku wygladalem po prostu strasznie, w ogole nie moglem na siebie patrzec w lustrze i to doslownie, wchodzac do lazienki zakrywalem sobie twarz zeby tego nie widziec, mylem sie nie patrzac na siebie itd. no ogolnei przerabane. teraz jest o niebo lepiej, chociaz qrcze nie jestem w 100% zadowolony. niestety za szybko chyba skonczylem kuracje. mysle ze powinnna ona trwac o jakis miesiac dluzej, no ale tak sie zlozylo ze nie moglem jej kontynuowac no i tak wyszlo. no ale co to znacyz ze nie jestem w 100% zadowolony - po prostu co jakis czas wyskakuje mi jakis malutki syfek i twarz nie jest idealna. i to wszystko w sumie. no wiec jestem zadowolony w 99%:D no dobra powiem szczerze - jest za***iscie, chociaz moglo byc jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
a... no i mam pytanie - czy ktos wie jak sie pozbyc z twarzy takiego zaczerwienienia? bo po kuracji mi zostalo. tego nie widac na codzien ale w odpowiednim swietle mozna zobaczyc ze cera nie jest idealna. chcialbym sie tego jakos pozbyc bo zaczyna mnie to wqrzac. slyszalem ze mozna sobie zrobic jakies zabiegi u kosmetyczki, itd. ze sa na to jakies specjalne masci, bylbym wdzieczny gdyby ktos napisal. z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
u mnie dzis mija 15 dzien brania izoteku :) no i juz jest duzo duzo lepiej :) twarz sie caly czas wygladza , z dnia na dzien jest lepiej :) nic tylko sie cieszyc ;] chyba po skonczonej kuracji bedzie trzeba postawic flaszke pani doktor ktora mi to przepisala :) pozdrawiam

jo jo jo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Ty sie tak nie ciesz mnie przez pierwsze 2-3 tyg też tak sie polepszało że myślałem że w 2 miechy to mi wszystko zniknie, a tu przyszła jazda gorsza niż przed izo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
heheh nie strasz nawet :) mam nadzieje ze mnie to ominie :)

jo jo jo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium