SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
O kurcze, ale się zrobiło groźnie. Po co tak straszycie? Będzie dobrze. Mi się wyaje, że jak lekarz do dupy to i z leczenia kiszka.
Co do wydatków to ja sobie przekalkulowałem, że za 15 paczek IZOTEKU w cenie po 129 wydam tylko 1935 zeta, k...a to jest oszczędność. Co do Aknenorminu to słyszałem od znajomych, że działa jakośc wolniej od Izoteku, nie tak jak się tego człowiek spodziewa. Co najlepsze, że lekarze to potwierdzają.

A ja łykam powolutku kolejne kapsułeczki i już coś sie zaczyna chyba dziać, powoli wysycham, i wargi czerwone. Ale to podobno dobry znak bo lek zaczyna działać.

Co do kolesia co sobie wyciskał podczas leczenia - stary co ty wyprawiasz. Nie wolno niczego wyciskać ani dłubać. Czy Wam lekarz nie powiedział wszystkiego?

Waląłbym browca, zimnego... jedo to można.
Wasze zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
szeryf - mi lekark apowiedziała że gronkowiec to jest kwestia tygodnia i wyleczony
do wrocka mam cholernie daleko

Sofad - Ja zato słysząłem że izotek nie jest polecany i nie polecaja go lekarze. Nawet chyba tu to czytałem gdzieś. Tak wiec nie dajmy wiary w tebajki. Izotek i anknenormin są to leki generyczne, o tym samym składzie itp itd wiec jak może wolniej działać?

POzatym czy ktoś z twoich znajomych robił najpierw kuracje na jednym leku a potem na drugim aby miec punkt odniesienia? Wątpie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
ja tez kiedys calkiem przypadkiem wpadalam w necie na wypowiedzi o roa, kiedys... w poszukiwaniu jakichs domowych sposobow na leczenie trądziku, maści i takich tam, wtedy pamiętam, ze myslalam sobie "jacy biedni ci ludzie, mają taki problem , zemuszą sie uciekac do takich srodkow, ze wlosy im wychodzą, zle widzą" ... kiedys, nie pomyslalabym wtedy, ze i ja będę musiała sama to brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
wtedy za nic nie pomyslalabym, ze mozna wydac tyle kasy na leczenie trądziku, teraz juz wiem doskonale i... wcale sie juz nie dziwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
Elo =) u mnie dzisiaj 30 dzień (30 tabletka) ;) w ciągu ostatnich kilku dni skóra jest sucha i podatna na otarcia itd ;p ... Wczoraj byłam u lekrza.. jest zadowolony z mojej skóry, wysypka na skroniach i lekki rumień skomentował że tak narazie musi być i ze to normalne ;> .. co do cholesterolu mam powtórzyć badania za jakiś tydzień.. no i specjalna dieta bo miałąm jeshcze mały niedobór żelaza i hemoglobiny ;) ale mozę dlatego ze nei przepadam za mieśem .. no i ZERO tłuszczy ! ;) to tyle co u mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Ja chce jak najszybciej to brać.
Nie moge juz patrzec na siebie
Mam nadzieje że lek poradzi sobie także z bliznami (przynajmniej w jakims stopniu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
do Kenny_ wiesz co mam dla Ciebie rade pamietaj niewazne jak wygladasz wszyscy na tym forum mieli lub maja taki problem ale trzeba sobie z nim poradzic samemu tzn nie uzywaj zadnych fluidow ,pudrow ani nic z tym zwiazanego..Ja niestety bylem tak glupi ze jak raz pozyczylem od siostry fluid to juz nie bylo mowy o nieuzywaniu fluidu :/ bez tego balem sie pokazac na ulicy ale gdy moja twarz zaczynala robic sie coraz gorsza zdecydowalem sie na Izo i wtedy juz ani razu nie uzylem tego swinstwa ktore tak strasznie pogorszylo moja twarz ze lepiej nie pytaj jak chcesz moge pokazac Ci moje zdjcie z przed kuracji..-uwierz mi ze jak to zobaczysz nie sprubujesz tego swinstwa ani razu:/ wiem ze jest trudno jak cholera ale musisz sie prelamac:/ ja wkoncu powiedzialem stop i jestem z tego powodu bardzo zadowolony a byl okres gdy nie wychodzilem z domu przez 1,5 tygodna bo wygladalem jak potwor :/ teraz ju jest prawie wszystko wporzadku zjadlem juz ok 300 tabletek Izo tzn 10 opakowan czyli u mnie polowa kuracji ale efekty sa jak narazie za***iste w stosunku do tego co bylo jak chcesz o tym pogadc pisz na maila Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
a mi dzis lekarka kazala brac co 2 dzien po jednej tabletce bo sie przestraszyla ze mam taki łupiez...ale ja sie dobrze czuje wiec bede brala dalej po 20 mg mam nadzieje ze jak sie dowie to sie nie wkurzy i przepisze mi kolejne juz chyba ostanie opakowanie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
Hulk wizyta co 10 dni 50 zł (płatna co 2 wizyta), i co 10 dni 2 paczki neomycyny 2x20 zł i dlacitn-t 45 zł (na 2-3 tygodnie starczy) i bantaphen kolo 20 zł (na 2 tygodnie starczy) + izotek.
jestem juz 3 dni po i nic nie wychodzi.
Trzmajta sie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
chyba ze tak
nie pomyslałem że płaciłes za wizyty bo sam nie płace, naszczęscie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium