SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Witam, postanowiłem założyć temat bo nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie w innych tematach związanych z IZOTEKIEM.

Kilka słów wstępu:
Izotek jest to lek mający na celu zapobiegania powstawania trądziku.
Lek ten jest dostępny w aptekach za cenę około 114 zł i bierze się go po wcześniejszym skontaktowaniu z dermatologiem. Czytałem o wielu powtarzam WIELU skutkach ubocznych tego leku, a są to między innymi : obciążenie wątroby, w niektórych przypadkach spadek masy ciała, bóle stawów.
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was stosował już ten lek ? Bo kuracja stosowania tego leku ma trwać około roku.
Czy przyjmowanie tego leku podczas cyklu kreatynowego będzie obciążał strasznie wątrobę i czy to się będzie mijało z celem ? Tzn, jedzenie większej ilości białka, który powoduje wysyp trądziku oraz stosowanie leku na trądzik.

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
po co ten temat w tym dziale?

z tego co sie orientuje w dziale zdowie czy uroda jest o tym bardzo obszerny temat i tam szukaj info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
BPL-G jeżeli możesz przenieś temat do działu

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
moge ale nie widze sensu , zobacz ten temat o ktorym pisalem on ma XX stron wiec raczej znajdziesz co trzeba a jak nie to podepniesz sie pod niego i masz wieksza szanse na odpowiedz od osob ktore stosowaly, jak znajdziesz tamten temat to daj znac skasuje ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Masz może pod ręką link do tematu ? Bo każdy, który ja otwieram w dziale zdrowie i uroda to albo wyjaśnia co to jest trądzik albo jest w nim opisane co robić lub co zażywać przeciwko trądzikowi,a w żadnym nie ma słowa o cyklu kreatynowym z lekiem IZOTEK

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wystarczylo w wyszukiwarce wpisac izotek

https://www.sfd.pl/IZOTEK-t194267.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Dobra ok mam informację na ten temat, ;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Curacne-t892783.html
Też coś myślę nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
IneTheEnd ja mam wizytę u dermatologa w poniedziałek właśnie i się obawiam, że może mi przepisać ten IZOTEK. Tylko co mi po tym, że mi go przepisze jak go nie chcę i nie będę brał przez tą szeroką ilość skutków ubocznych. Kolegę po tym leku łokcie bolały i ogólnie stawy więc ćwiczenie na siłowni odpada co mi się nie podoba ;/

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7438
Siema, ja brałem izo z 8 miesięcy w tym czasie trenowałem 4-5x w tygodniu piłkę ręczną i nie miałem żadnych problemów ze stawami. Jedyne co mnie irytowało to wysychające usta i generalnie sucha skóra na całym ciele, ale na to też są sposoby :D

HIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
j/w ból stawów pojawia się przy BARDZO ciężkich codziennych treningach z suplami to nie wiem jak jest do tego lekarz ma obowiązek ci wszystko wytłumaczyć i jeśli ci coś się nie spodoba to nie podpiszesz zgody na leczenie tym lekiem
Z tą suchą skórą jest najgorzej zwłaszcza z ustami ale dostaniesz na nie krem i przy częstym smarowaniu da się wytrzymać
A co do wątroby to wykonujesz badania co miesięczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Ud

Następny temat

jajko na noc

WHEY premium