SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 647429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
ja łykam 30 mg dziennie i bioe izotek ponad dwa trzy tygodnie a poprawa już jest o jakieś 60% jestem bardzo zadowolony. Z każdym dniem coraz lepiej...

Ja też mam obawy co do tego, że po jakimś czasie trądzik powróci ale osobiście znam osoby co są już 2 lata po kuracji roaccutane i jak narazie mają święty spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
ponad trzy tygodnie łykam izotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
ja jeszcze mam tydzien regeneracji watroby pozniej powtarzam wyniki jesli watroba bedzie sprawna zaczynam kuracje izotekiem aa dla ludzi ze szczecina znalazlem apteke gdzie mozna sie dogadac z paniami i izotek wyjdzie 180 zl 30 tab 20 mg apteka znajduje sie na krzywoustego od strony turzynu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
Biore Roaccutane miesiąc, jest mala poprawa, ale nie mialam jakiegos wielkiego tradziku dlatego byc moze poprawa jest tak malo widoczna. Wczoraj moja pani doktor zadecydowala, ze przeprowadzi u mnie nowy sposob leczenia Roa. tzw "pulsowy". Polega on na tym, ze bierze sie Roa. (lub izotek, zalezy kto co ma zapisane) tylko przez 7 pierwszych dni miesiaca. Jest to dawka tak mala, ze nie wplynie ona tak szkodliwie na watrabe i ogolnie na organizm... w Polsce jeszcze rzadko sie to stosuje, p. Dr pokazywala mi w takim folderze angielskim zdjecia osob przed w trakcie i po kuracji pulsowej i naprawde efekt jest piorunujacy! Twarz jak skora niemowlaka a wczesniej takie wulkany mieli... Ta kuracja trwa zwykle dluzej niz normalna (w moim przypadku moze byc to ok 9 miesiecy). Skutecznosc zostala udowodniona, takze jesli ktos boi sie skutkow ubocznych lub nie ma strasznie nasilonego tradziku to byc moze jest to rozwiazanie:) Poza tym na miesiac wychodzi ok 50 zł a nie 200. Mam nadzieje, ze bedzie to skuteczna metoda i skoncze z syfami raz na zawsze!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
mmoniaa
a gdzie się leczysz??? w jakim mieście??? bo ja próbuje znaleźć jakiegoś lekarza, który leczy Roa. bo jakoś w podlaskiem mało który jest chętny :(
też nie mam nasilonego trądziku, ale jednak troche się nazbierało :( i może bym spróbował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
prosac co bierzesz na regeneracje watroby?


mmoniaa o terapi ,,pulsowej" słyszałem tylko przy leczeniu trądziku spowodowanego grzybem Pityrosporum sp.
Stosuje się wtedy Itraconazol – lek przeciwgrzybiczy (preparat np. Orungal).

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
zobaczymy jakie efekty beda u mnie :) na pewno napisze. Nie nastawiam sie od razu na piorunujace efekty, do tego mam jakies smarowidla i jest niezle. Lecze sie u lekarza niedaleko Kalisza, b. dobry tylko trudno tam trafic, jednak chciec to moc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Krótku post ku pokrzepieniu serc. Mija 7 tydzień na Roa. Dzisiaj wyglądam po prostu jak mistrz :). Tak dobrze jak dzisiaj, nie wyglądałem chyba "x" lat. Pozdrawiam - Pinezkop

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
u mnie 19 dzien na izo 20mg. musze powiedziec, ze najgorszy wysyp mam juz chyba za soba (a przynajmniej mam taka nadzieje), twarz sie goi, mam mnostwo wagrow, ktore pomalu wychodza i one sa zwykle przyczyna drobnych pryszczy na czole ktore mam chropowate wrecz od ilosci wagrow. ale sa tez jak najbardziej pozytywne strony kuracji. dawniej mozna sie bylo przejzec w mojej twarzy jak w lusterku, a teraz nie ma prawie sladu przetluszczania! to nic ze jest sucha jak wiór- smaruje sie regularnie kremem wiec idzie wytrzymac.
ze skutkow ubocznych to oczywiscie suche usta, ale mam tez bole plecow i czasami klopot z lapaniem ostrosci obrazu z duzej odleglosci :/ no cóż, cos za cos :)pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Hej... :) Witam wszystkich. Jestem tu nowy i od pewnego czasu obserwuje wasze wiadomosci na temat Izotecu. We wtorek ide na pobranie krwi, a za dwa tygodnie jade do mojego dermatologa. I zaczne stosowac kuracje. Obecnie zazywam Tetracykline i ine masci od zewnacz. Szczerze mowiac to po tym nie widze zadnej poprawy. :/ Ale Izotek jest szansa. :D :D :D

Pozdrawiam wszystkich....
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium