SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

IO w Atenach - nadzieje na medal

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3100

Ankieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55520
Chyba dobry dzial wybralem?hehe
Maly ruch w tym dziale, a ja chcialem poczytac opinie tych, ktorzy sledza na bierzaco wydazenia sportowe...ja niestety nie mialem czasu sledzic wszystkiego co sie dzieje w sporcie
Zaczynamy interesuje mnie w jakiej formie sa poszczegolni sportowcy....czy maja szanse na medal - jezeli tak to na jaki?

Wypisze kilku/nastu, ktorzy moga zdobyc medal: Jak ktos wie jaka forme prezentuja poszczegolni zawodnicy to niech sie wypowie:

LEKKOATLETYKA
1) R. Korzeniowski - chyba glowny faworyt do zlota w chodzi na 50km.. Na 20km chyba nie wystartuje? czy sie myle
2) Sz. Ziolkowski - nie wiem jak jego forma w tym roku... po IO w Sydney byl konflikt z trenerem cybulskim co odbilo sie na jego formie... Jak jest teraz? wie ktos?
3)K. Skolimowska - Zloto w sydney ale pozniej tez obnizyla loty... Z tego co pamietam to 1-2lata temu przegrywala z rosjanka chyba Kuzniecowa? i z jakas kubanka... a teraz tez nie wiem w jakiej jest formie
M. Pyrek raczej male szanse na podium - sa 2rosjanki i dragila z usa...
sztafeta 4x400m - bardzo slaby sklad - nie wiem dlaczego
moze L. Chojecka?

KAJAKARSTWO
k.gorskie...z tego co slyszalem w wiadomosciach jest kilka szans na medal...interesuje sie ktos na powaznie kajakarstwem? Ile tych szans na medal i kto moze zdobyc te medale?

WIOSLARSTWO
1) Sycz i Kucharski - medal ale czy zloto?
pozostalych nie znam ale tez jeszcze powinni byc faworyci do medalu...

KOLARSTWO gorskie, szosowe, torowe
Szosowe - watpie w medal
gorskie-A. Szafraniec - ma sznase czy nie?
torowe - ?

PIECIOBOJ NOWOCZESNY
P. Boenisz - chyba jest w czolowce z tego co kojaze?

PLYWANIE
1) O. Jedrzejczak - ma szanse na 3 medale...ale z tego co wiem chyba jeden odpusci bo chyba w polfinalach miedzy jedna a druga konkurencja ma tylko 40min odpoczynku...
2) B. Kizierowski - z 2lata temu prezentowal dosyc dobra forme - jak jest teraz?

PODNOSZENIE CIEZAROW
1) A. Wrobel - jakis czas temu miala kontuzje ale chyba powrocila do formy? Nie wiem w jakiej formie jest chinka, ktora wygrala z nia na IO w Sydney
2) A. Kleinowska - mistrzyni europy ale chyba na podium bedzie jej ciezko wskoczyc...

STRZELECTWO
R. Mauer - zloto? jedno czy wiecej?

SZERMIERKA
S. Gruchala - da rade zdobyc medal czy nie?

ZAPASY
1)W. Zawadzki - medal powinien byc
2) R. Wolny - nie mam pojecia w jakiej jest formie...ale to byly mistrz olimpijski
3)M. Garmulewicz - tez niew iem w jakiej jest formie - kiedys byl dobry...
4) ?

ZEGLARSTWO
1)M Kusznierewicz - medal tak ale chyba nie zloto, bo nie slyszalem zeby ostatnio wygrywal...
2) P. Miarczynski- bedize medal czy nie?
3) z. Klepacka - ?

LUCZNICTWO
Podobno jest szansa na medal druzyny

SIATKOWKA
Siatkarze sa w stanie wygrac z kazdym jezeli beda mieli swoj dzien ale tez moga przegrac ze 'slabeuszami' gdy beda mieli zly dzien...

JUDO
?
GIMNASTYKA
?
Pozostale konkurencje--> ??

Jezeli kogos pominalem to uzuplnijcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dalem ankiete - pytanie:
Ile medali zdobedzie Polska w Atenach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8989 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 110179
10 - 12
Korzeniowski .... jak dla mnie to jedyny pewniak , choc ostatnio skarzyl sie na dziennikarzy ze przeszkadzali mu w treningach... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Heh widze ze ja jestem optymista dalem 19-21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1508
Ja dalem 13-15 potwierdzam KOrzeniowski chyba najwiekszy pewniak Chociaz jeszcze Otylia hmm moga byc to ciekawe igrzyska

Zmieniony przez - adamo_and1 w dniu 2004-08-13 15:11:31

...:::>No One Is Perfect<:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Widze ze jest tez jakis za***isty optymista zaglosowal na opcje 0-3
Oprocz Korzeniowskiego i Jedrzejczak (2medale) dodalbym jeszcze Sycza i Kucharskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj piatek 13-tego, Ciekawe czy bedzie jakas wtopa podczas ceremoni otwarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974
Ja obstawiam kolo 15 zaglosowalem 13-15
Glowni faworyci to Korzeniowki,Jedrzejczak,Gruchala,zapasnicy,judocy;)

Pozrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jutro Renata Mauer stanie przed szansa na medal - oby go zdobyla

EDIT

Niestety Renata nie dostala sie do finalu Zabraklo jej 1pkt Ale jeszcze bedzie startowala w swojej mocniejszej konkurencji (kar. pneum. 40-10 m)

Otylia Jedrzejczak w eliminacjach 100m stylem motylkowym, poprawila rekord zyciowy

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-08-14 09:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wioslarstwo;
dwojka podwojna Jeliński/Wojciechowski zajeli w swoim wyscigu eliminacyjnym 4miejsce i beda musieli walczyc w repasazach.....

EDIT

czwórka bez sternika zajela drugie miejsce w wyscigu eliminacyjnym i awansowala bezposrednio do polfinalu..

Jeszcze wracajac do plywania: Drzewinski i Stanczyk jak mozna bylo sie spodziewac nie awansowali do finalu...oboje poprawili rekordy zyciowe....Stanczykowi zabraklo 0,17s do awansu ale w ich przypadku nikt chyba na medal nie liczyl

EDIT2

Anna Żemła-Krajewska wygrala bardzo szybko przez Ippon z wice-mistrzynia olimpijska z sydney Bruletowa z Rosji w 1rundzie...

EDIT3
Niestety Anna Żemła-Krajewska przegrala przez Ippon z mistrzynia europy Rumunka Alina Aleksandra Dumitru...ale niestracila jeszcze szans na medal z tym ze najwyzej moze byc na 3miejscu

EDIT4
Anna Żemła-Krajewska Wygrala w repasazach z reprezentantka kazachstanu Tatianą Szyszkiną Braz coraz blizej

Tenis stolowy:
T. Krzeszewski pokonal 4;0 Brazylijczyka Hugo Hoyame.
Zobaczymy jak poradzi sobie Blaszczyk

Kusznierewicz poplynal bardzo dobrze i znajduje sie na 3pozycji po 1wyscigu, co wazne najgrozniejsi rywale sa za nim...

EDIT5
Kusznierewicz wygral drugi wyscig i jest liderem ma 7pkt przewagi nad trzecim w klasyfikacji Brytyjczykiem Ainslie
Kusznierewicz tak jak zapowiadal chcialby pozegnac sie z klasa finn zlotym medalem olimpijskim i jak na raize wszystko idzie zgodnie z planem

Niestety A. Żemła-Krajewska przegrala z Greczynka i zajela 7miejsce

EDIT6
Otylia wygrala swoj wyscig polfinalowy i jest w finale

Jeden z najgrozniejszych rywali Mateusza Kusznierewicza - Anglik Ainslie zostal zdyskwalifikowany i przesuniety na ostatnia pozycje...

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-08-14 21:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8989 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 110179
Veron... jest post podwieszony o Olimpiadzie ... możesz tam wrzucac info :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wy tez. ?

Następny temat

Studium Masazu