SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 663734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, prosiłabym o interpretację badania moczu

Kobieta, wiek 19 lat

SG: 1.025
PH: 6.5
LEU: neg
NIT: neg
PRO: neg
GLU: norm
KET: 0.5 mmol/l
UBG: norm
BIL: neg
ERY: neg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1271
pytanie odnoscnie wyników badan morfologi

Wyszlo mi wszystko w normie tylko "MCHC 35,8 H g/dl , przy normie (31,5 do 35,0)
O czym to moze świadczyć ? z góry dziękuje i pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1271
pytanie odnośnie wyników badan morfologi

Wyszło mi wszystko w normie tylko "MCHC 35,8 H g/dl , przy normie (31,5 do 35,0)
O czym to może świadczyć ? z góry dziękuje i pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wszystko ok, bez obaw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
widze ze nikomu nie spieszy sie zeby udzielic fachowej porady , aprzeciez po to ten temat ktos zalozyl zeby wklejac swoje wyniki i uzyskac pomocy ale najwyrazniej nie ma tu zadnych fachowcow przykro ze tak podchodzicie do sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jedynym w swoim rodzaju fachowcem jest ten kto Cię wysłał na wykonanie badań.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
to poco ktoś zakładał ten temat ? żeby ktoś dla nudy wkleił swoje wyniki i pochwalił się że jest chory ? prosze Cię nie rób sobie jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 923
Ja dziś odebrałem karteczkę z wynikami jakości moich "pocisków". I coś się obawiam, że więcej w mojej amunicji ślepaków

Ilosc ejakulatu - 3,4 ml
Ilość plemników wpw - 48-55
% plemników ruchomych - 33%
% plemników nieruchomych - 67%
Ilośc plemników - 60 625 000/ml
Leukocyty - 4-6 wpw

Badanie zlecone przez urologa, w związku z żylakiem powrózka nasiennego w lewym jądrze. Czy liczba nieruchomych żołnierzy jest poważna?

Die weisse band.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Miałam dzisiaj robione usg kolana:

Zwiększona ilość płynu w stawie.
Błona maziowa z przerostami - dość znacznymi w SRU i zachyłku nadrzepkowym
Aparat wyprostny - zmiany zwyrodnieniowe przyczepu dalszego m prostego uda do rzepki pod postacią mikro ostrogi.
Chrząstka na kłykciach udowych - prawidłowa szerokość z ogniskami wzmocnienia echo I/II w bruździe międzykłykciowej


Czy to oznacza dla mnie w tym momencie zakaz jakichkolwiek obciążeń dla kolana? Dopiero w przyszłym tygodniu mam konsultację u ortopedy.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-02-04 15:48:38

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
"Na powierzchni kłykcia bocznego kości udowej widoczny ubytek chrząstki o wym.14x6mm i głębokości 7mm-chondromalacja pourazowa IV stopnia.Płyn w zachyłku nadrzepkowym nieznacznie zwiększona."

Czy to oznacza dla mnie koniec gry w piłke nożną i biegania? albo chociaż jakie są nadzieje na normalne uprawianie sportów w przyszłości.... prosze o porade.

mam 16 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

WHEY premium