SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474979

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13854
BPL-G
Hant
Wracam z małym update:
Postanowiłem poszukać głębiej i dzisiaj udałem się do innego endokrynologa, żałuję, że nie nagrywałem wizyty, bo pewnie mało kto będzie chciał uwierzyć. .

i rzeczywiście nie chce się w to wierzyć w co piszesz

Miałem wizytę pierwszy, później była żona, jej wizyta trwała jakoś 15-20 minut. Po wizycie , pytała mnie, co lekarz na wyniki. Moja odpowiedź " lepiej nie pytaj bo nie uwierzysz", po czym opowiedziałem jej to co w poście wyżej.
Okazało się, że wizyta żony wyglądała tak, że na wejściu usłyszała taką samą historię, jak ja. Do tego, jeszcze doszły "amerykańskie obozy odchudzające", gdzie płaci się po kilkadziesiat tysiecy dolarów za miesiąc. Biega się codziennie po kilkadziesiąt kilometrów, i jest pełno jedzenia, ale jak chcesz zjeść coś więcej niż w diecie, to dostajesz pałką policyjną po palcach i dodatkowe 10 km biegu. Po czym "lekarz" zerkną na wyniki, zapytał o okres i kazał iść do domu.

Za jakiś czas zamierzam się wybrać na kolejną wizytę, tym razem z mikrofonem i zamierzam przekazać to do rzecznika praw pacjenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 130 Napisanych postów 526 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 175702
Ale burak. Zupełny brak wiedzy, który przysłonił bezczelnością. Zgarnął kaskę i potem chciał Cię szybko spławić. Weź mu wystaw ocenę na znanylekarz.pl, jeśli ma tam konto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?